Pomocy co wybrać Sharp 42 x20E czy Toshiba 42 X3000

Elza_80

New member
Zredukowałam swój wybór do dwóch modeli SHARP 42 cale X20E oraz TOSHIBA Regza 42 cale X3000
mam prośbę czy mógłby ktoś mi podpowiedzieć z którego TV byłabym bardziej zadowolona?
Na co powinnam zwrócić uwagę

Zakup planuje dokonać do końca tego roku więc czasu na zastanwienie się mam coraz mniej :(

Z góry dziękuje za pomoc
 
Ostatnia edycja:

Misiektt

New member
Elza czy wybór jest kierowany ograniczonym środkami, bo jeśli nie poszedł bym w wyższe serie Sharpa XL2 i Toshibe Z3030, ale jeśli masz ograniczone środki to rozumiem, natomiast co do wyboru pomiędzy modelami, które podałaś podaj przede wszystkim z jakich źródeł sygnału korzystasz ?
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
A ja bym poszedł w kierunku jvc. Mam toshibe x3000 a tescie sharpa. Przed toshiba miałem jvc i mój nastepny tv to chyba tez bedzie jvc. I toshiba i sharp to dobre tv i na pewno bedzisz z nich zadowolona zwłaszcza jesli to twój pierwszy tv. Ja jednak przyzwyczaiłem sie do kolorów jvc i uwazam ze sa najlepsze.
 

Elza_80

New member
Misiektt napisał:
Elza czy wybór jest kierowany ograniczonym środkami, bo jeśli nie poszedł bym w wyższe serie Sharpa XL2 i Toshibe Z3030, ale jeśli masz ograniczone środki to rozumiem, natomiast co do wyboru pomiędzy modelami, które podałaś podaj przede wszystkim z jakich źródeł sygnału korzystasz ?

Korzystam tylko z cyfry+; oczywiście nie licząc DVD oraz podłączenia Komputera.

Faktycznie niestety środki są ograniczone :( i będzie to mój pierwszy TV LCD

przeglądałam jeszcze strony www i natknęłam się na Toshibe x3030 i właśnie zabiłam sobie cwieka i nie wiem co mam wybrać:(

liczę na waszą pomoc bo nie ukrywam w tej materii jestem zielona :)
 
Do góry