pomocy:-)chce kupic plazme kto pomoze?

monia.bunny

New member
z wyczytanych wiadomosci zdecydowalem sie na panasonica czy to dobry wybor?
a teraz to najtrudniejsze jaki model wybrac do normalnego uzytkowania nie jestesmy wybredni ale chcemy dokonoac wlasciwego wyboru a stac nas na ok3 tys.....moze troche ponad ale niekoniecznie:)
czym roznia sie modele na prosty sposob s20e od x20e i od g20e?
poza cena.....ktory wystarcza do domowego uzytku....
lepiej kupic tx p50x20e czy p42g20e bo cena podobna ale jakie roznice???czy moze txp46s20e
pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
 

piotrflo

New member
Wszystko pieknie tylko co bedzie podlaczone, jakie zrodlo sygnalu i jak duzy pokoj. Z jakiej odleglosci ogladacie, pokoj jasny czy zaciemniony? Czesciej wieczorem czy rowniez duzo w ciagu dnia itd itd. Bez takich podstawowych informacji ciezko cos doradzic. Moze sie np okazac, ze plazma sie u was nie sprawdzi.
 

monia.bunny

New member
zazwyczaj wieczorami i noca....odleglosc od telewozora ok 5 metrow..moze ponad....sygnal z kablowki....ale jeszcze zastanowimy sie nad moze polstraem cyfrowym....do tego gra playstation....
 

luis_gt

New member
Ja zrezygnowałem z panasa, słabe wyblakłe kolory , chyba że taki obraz Ci się podoba ,porównaj w sklepie i spróbuj uzyskać takie kolory jak na samsungach czy lg po prostu się nie da.Ja już brałem w ciemno panasa seria x10y i u10 ale zrezygnowałem.Post niżej.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przy takiej odległości możesz śmiało brać plazmę Panasonica 50X10.
Przy tej odległości i sygnał z kablówki to lepsze bo mniejsze skalowanie.
 
Do góry