"pomoc"

krzych1921

New member
Chciałem sie dowiedziec , badz pomóc , czy jest szansa o zakupie za kwote do 3 tysiecy telewizor który by był dla odbiorcy dobrą decyzje , by nie przepłacac , ale tez otrzymac dobry obraz z kanałów SD, oraz w głównej mierze do SPORTU czytaj. Piłka Nożna, poniewaz posiadam NC+ , wiec przydałby sie odbiornik który by nie smużył , posiadam dosc stary TV mianowicie SAMSUNG 32 B650, i tam jest DSE w małym stopniu lecz nieco denerwujący mnie i niektórych domowników , Odleglosc jest niej wiecej 3-3,5 metra , i zastanawiam sie nad Panasonic AS 640 , Toshiba L7453, czy jeszcze jakis proponujecie do tej kwoty ? Niezalezy mi na działąniem SMARTA , ale dobrze by bylo jak by miala przegladarka "FLASH", nie pogardziłbym takze dobrą symulacją 3D ;) Z Góry dziekuje za odpowiedzi, podpowiedzi i pozdrawiam .:)
 

tdx

New member
Bez reklam
Zapomnij o lepszym TV od B650 w tych pieniądzach...

Zresztą zacznij od początku z 3,5m to tak coś koło 50-55" trzeba liczyć. A Ty o jakiej wielkości myślisz?
 

krzych1921

New member
Czyli mozna powiedziec ze..TECHNOLOGIA stoi :p skoro w 2010 roku zakupiłem owy B650 za 2150 ;) , ale kazdy chwali tą Toske , i chyba to jest moim zdaniem godny nastepca wysluzonego Samsunga . a propos masz/macie jakies inne propozycje do tych "magicznych " 3 tysiecy ?
 

tdx

New member
Bez reklam
Nie nie stoi, natomiast w dalszym ciągu za dobry TV musisz wydać odpowiednią i najczęściej "okrągłą" sumę

TV który jest taki sam jak Twój TV to np 48/55H6800/H6850 i masz to samo co w starym B650 ;)

Jeśli decydujesz się na kompromis to owszem ta TS albo panas AS640 albo samsung H6400
 

krzych1921

New member
ale tak między Bogiem a prawdą, Ts by chyba był najkonkretniejszym modelem za cene do 3 koła, myslac w głównej mierze o Piłce Nożnej , PS. Czy ona ma FLASHA?
 

tdx

New member
Bez reklam
Ta TS ma bardzo dobry input lag ale matryca IPS jakoś zawrotnie szybka nie jest. Wszystko kwestia tego na jakie ustępstwa jesteś w stanie iść...

Proponuje po prostu zobaczyć na żywo coś (np z pena) na Twoim TV obecnym i tym który chodzi Ci po głowie. Bo prawda jest taka że rzadko kiedy można przekonać kogoś do gorszego mając porównanie z lepszą
 

krzych1921

New member
Widziałem w MM owy model Toshiby , Panasa AS 640, i Sony 50W829 , smuzenie zauwazalne w Tosce , i Sonym, co ciekawe niezauwazylem DSE na najtanszym modelu z w/w , ale Banding był wpanasie dosc duzy, Dzwiek na + dla Toski , i wlasnie zastanawiam sie nad Soniakiem 200 zl drozszym niz faworytem L7453 ,ale wiadomo kwestia ustawien w sklepie ma sie nijak do wyboru i postawienia tv w domu . No cóż , Samsung B650 na tamte czasy i pieniadze był dobry wyborem :))
 

krzych1921

New member
Cchialbym aby ktos z Was udzielil kilka wskazówek dotyczacych wyboru TV który by sprawial dla mnie jak i rodziny wiele korzyci z Sygnałem głównie SD ( choc posiadam NC +), ale chodzi o odzworowanie koloru , barw, i chcialbym aby w tym CELOWO WYBRANYM telewizorze ujrzał obraz bez jakichkolwiek Smuzen, bo niestety ale starym SAMSUNGU B650 32 cale owe "cos " dostrzezam i niestety ale to bardzo przeszkadza wiadomo w sportowych wydarzeniach, . A wiec do rzeczy Moja gotowka jest to kwota rzędu 3 tysiecy złotych, zalezy mi w jakims stopniu na 3D ( bluray lada moment) , odleglosc od tv to 3 metry, mysle ze wielkosc bd od 47 wzwyz, i czern była czernia , w Samie czern jest naprawde na bdb poziomie wzgledem lat ubieglych i jest to duza zaleta tego modelu, Sugeruje sie modelami takze na IPS , a wiec chodzi tutaj o bdb dzwieku , czyli TOSHIBIE 7453, gdzie ja glownie biore na "wsytrzał" , ale tez tutaj wchodza w gre Panasonic AS 640, czy Sony w 805, i raczej SAMA nie wybiore poniewaz, jednak ma za bardzo cukrowane kolorki , gdzie to troszke drażni, wiadomo zalezy co kto lubi. i z tego tytulu zglaszam sie do Was byscie w jakims sensie mniejszym, wiekszym pomogli w wyłowieniu tego NAJ Telewizorka. z Góry bd bardzo wdzieczny za wskazowki , i okazana pomoc. Pozdrawiam ;)
 
Do góry