Pomoc z wyborem Sony

kubis

New member
Panowie, mam ogromną prośbę o pomoc w wyborze dobrego Sonego 46 cali dla brata. Ma do wydania 5-6tys. i nie wiem jaki mu doradzić sam mam d3000 i jestem zadowolony ale on woli troszkę większego.
Zastanawiam się nad tymi modelami ale który jest najlepszy....
Z4500
W5500
X4500- troszkę za drogi ale..
W4000
Dzięki za pomoc.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

kubis

New member
Oczekiwania co do tv są chyba proste ma świecić pięknie :) a tak na poważnie to tv będzie podłączony pod cyferkę +, żadnych gier, odległość od kanapy 3,5m, aha kolega namawia mnie na plazmę panasonica TX-50v10 ale sam nie wiem..
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Ares78

New member
Po pierwsze, przed zakupem brat i tak powinien, porównać sobie poszczególne modele, sam jak większość chyba tutaj obecnych zdecydowałbym się w pierwszej kolejności na x4500 tylko cena za 46 cali jest jaka jest, jeśli stać to czemu nie,
Z tego co piszesz nie będzie podpięta konsola do telewizora to niezłą opcją będzie z5500 (dużo informacji na temat tego modelu znajdziesz w odpowiednim temacie na forum, nie ma co powielać informacji
futurree napisał:
Witam,

Ja bym rozważył jeszcze Sony KDL-46WE5B lub 46WE5W (jak chcesz biały).

POZDRAWIAM.

Ta opcja jest raczej dla oszczędnych w sensie, bardzo niskie zużycie energii
 

wwottek

New member
52z5500

Witam koledzy
Chciałbym sie dowiedziec czemu umieszczacie TV Sony 46X4500 przed 46Z5500 ? czy to zasługach tych ledów ? robie one az tak dużą różnice ze 46Z wymięka? A czy 46x postawilibyście również przed 52Z5500 ? Zastanawiam się właśnie między tymi dwoma modelami który wy byście wybrali?
 

Ares78

New member
Odpowiedziałem już w Twoim temacie http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=44445 . Jeśli chodzi o X4500 to rozmawiamy o LED rgb z możliwością wygaszania miejscowego przez to masz czerń na lepszym poziomie niż oferowana w telewizorach z tradycyjnym podświetleniem. Osobiście wziąłbym większy czyli 52 calową Ztkę nie będziesz narzekał po pół roku, że jednak przekątna jest za mała...
 
Do góry