Pomoc w zakupie głośnika Marshall Woburn III

Degustator88

New member
Witam,

od dłuższego czasu przymierzam się do zakupu głośnika marki Marshall model Woburn III.
Głośnik ten premierę miał już ponad pół roku temu jednak w Polsce nadal jest on słabo dostępny - obecnie można go zakupić wyłącznie na allegro lecz w cenie jaka mnie nie interesuje.

Poza tym ostatnio został on też dodany na strona dwóch większych sieci supermarketów z RTV/AGD gdzie widnieje jako nowość ale posiada status: niedostępny - dzwoniłem na ich infolinię i dowiedziałem się że nie mają go fizycznie na stanie i nie wiedzą kiedy będzie dostępny...

Dlatego też rozważam jego zakup z oficjalnej strony Marshall'a (marshallheadphones) gdzie na pierwsze zakupy dodatkowo oferują -10% + darmową wysyłkę a więc finalnie cenowo wypada on o wiele bardziej atrakcyjnie niż ten dostępny na allegro i tu zwracam się do Was z prośbą o pomoc ;)

Być może ktoś zamawiał już kiedyś sprzęt z ich strony lub innej podobnej i orientuje się jak wygląda kwestia z dostarczeniem głośnika? Czy poza opłaceniem sprzętu na stronie trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami np. opłatami celnymi itp? Ewentualnie jeżeli możecie polecić inne sprawdzone miejsce gdzie mógłbym zakupić ten model głośnika to również byłbym wdzięczny za info (y)
 
Do góry