Pomoc w wyporze tv 3d 50cali

ROS.SNK

New member
Witam. Mam zamiar kupić plazmę samsunga 50 cali z 3d. Interesują mnie 3 modele od najtańszego:
1. PS50C685 + 3pary okularów
2. PS50C687
3. PS50C7700

Są to modele dostepne w krajach skandynawskich. Wszystkie maja 3d i ethernet w tym najtańszy nie ma opcji internet tv którą jestem zainteresowany. Czy jest możliwość upgradu lub modyfikacji softu aby mieć ten bajer? Czy lepiej dopłacic do droższych modeli. A może lepiej kupić taniej i mieć okulary bez opcji internet tv?

Jakie są wasze opinie?
 
Ostatnia edycja:

ROS.SNK

New member
:bober: :bober: :bober:

Ok. Sam dokonałem trafnego wyboru. Zakupiłem PS50C685. Do tego była gratis para okularów. Dodatkowo gratis starter kit 2 pary okularów i film imax na blu-ray. Dodatkowo gratis dostałem odtwarzacz blu-ray 3d z funkcją internet tv ( więc nie musiałem kupować droższego modelu )serie filmów 3d ze shrekiem i 7 filmów na blu-ray. Wszystko to w promocji za niecałe 4 tys zł ( dzień pużniej 7 tys zł).......:bober: :bober: :bober:
 
Ostatnia edycja:

piotrson

New member
samsung.

Jeszcze ta promocja jest na stronie Komplett.se to jedno ale kolego Ros.snk może byś coś powiedział na temat tego tv jak się spisuje bo ja tez się do niego przymierzam i nie wiem czy wart jest tej ceny chyba że ktoś ma już taki telewizorek to proszę o jakaś opinie tylko najpierw minusy bo plusów zawsze jest więcej Pozdrawiam Piotr.
 
Do góry