Pomoc w wyborze ....

elpaso

New member
Witam,
mógłbym Was poprosić o swój typ jeśli chodzi o wybór TV, i z tego co poczytałem to wybór padł na:
- JVC 32A80
- Sharp 32D44
- Panasonic 32LE7P
telewizja będzie albo Polsat cyfrowy albo z MultiMedia jakiś pakiet programów (chyba) cyfrowy :)
telewizor musi mieć wyjście na głośniki zewnętrzne, bo podłącze do tego PianoCrafta E810 ....
z góry dzieki za pomoc
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
z tych najwyżej pozycjonowany jest Sharp D 44. Ale jest on w innej klasie , tym bardziej że producent twierdzi że zastapił nim serię WD1.
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=23927 - tu masz test poczytaj

Niezależnie na jaki kanał się przełączyliśmy SD analogowy. Było na co popatrzeć.
741e8b0c56cc029amed.jpg
 

elpaso

New member
nie wiem czemu ale nie mogę w ten artykuł wejść, ale nie ważne ....
.... czyli tego Sharpa nie ma co porównywać do reszty?? (w sumie jest troszke droższy :) ) a z pozostałej dwójki co byś wybrał ???
a i czy ten Sharp ma wyjście na zew. głośniki ??
 
Ostatnia edycja:

siwy25

New member
elpaso! żeby ,,wejść w ten artykuł'' lub podobne linki musisz wykupić jedną z subskrybcji klubu HDTV, a co do tego Sharpa to właśnie w tym linku podanym przez kikiego byś dużo zobaczył i wyczytał że ma min. złącza pozwalające podłączyć dodatkowy system głośników.
Chyba kiki się nie pogniewa że toszkę go ,,zluzowałem'':hmm:
Pozdr.
 

elpaso

New member
hmmm czyli ten Sharp to najlepszy wybór w tym przedziale cenowym ??
okey, trzeba bedzie sie wybrac do łodzi pooglądać na żywo :]:]
oki dzieki za info
 

elpaso

New member
a jakby zwiększyć pułap do ok. 3000 ????

a można porównać teo Sharpa do Panasonica 37PV80????
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to zmienia zupełnie ofertę:
Toshiba 32 R 3500 - 100 Hz
JVC 32 P 80 - 100 Hz
i 37 Pv80 Panasonica.
 

elpaso

New member
a czy jest duża różnica w jakości miedzy tymi TV
Sharp 32D44
Toshiba 32R3500
Panasonic 37PV80
co jest najlepszym wyborem i dlaczego ???
a i jaki jest pobór prądu tego panasa bo co wejde na jakąs aukcje to każdy ma inne dane (plazma jest bardziej prądożerna niż te lcd) ???
 

siwy25

New member
elpaso!
Kiki podał Ci ofertę:2 lcd 100Hz i plazme która jak napewno wiesz pobiera dużo więcej rądu niż lcd,np.JVC 32 P80 -150W a plazma PV 80 ok.230W a jak każdy gra najlepiej wybierzesz sam zamawiają prezentację i w domu na spokojnie podłączysz pod ,,swój'' sygnał, sprzęt jaki posiadasz bo w sklepach tak nie porównasz ani nie sprawdzisz!
Ja miałem na prezentacji 100Hz JVC 37 P80, Sharpa RD2 i Toshibe Full HD, i mój(nasz)wybór padł jednogłośnie na JVC!:eek:k: ale Twój wybór może być zupełnie inny sam zdecydujesz!:) a popytać zawsze można;)
Pozdr.
 

elpaso

New member
.... więc
byłem u siebie w mieście w sklepie z telewizorami i ku mojemu zdziwieniu właściciel sklepu jest znajomym mojego brata z którym byłem i o dziwo miał na sklepie Sharpa 32D44 i Panasonica 37PV80 i cena dla nas odpowiednio 2500 i 3350zł
z obserwacji to wydaję mi sie że obraz bardzo ładny był z Sharpa chociaż panasowi też nic nie brakowalo ... ale zacząłem się zastanawiać czy 32 cale to nie za malo (3m odległość)
był tam jeszcze jeden tv Panasonic 42PV8 za 3330zł tyle że to chyba niższy model...
... i co mam zrobić chłopaki ???
czy duża różnica bedzie na rachunku za prąd przy plazmie???
i jaki jest pobór prądu tego Sharpa ?? bo w opisach jest wszedzie w trubie czuwania podane ???

pozdr.
 
Ostatnia edycja:

siwy25

New member
elpaso - trudno Ci dogodzić! a jaka będzie kwota na rachunku za prąd to będzie zależało jak często i ile godzin dziennie będzie plazma grała i jak często i o ile podrożeje prąd,to chyba oczywiste! ale Twoje pieniądze Twój wybór;)
 

elpaso

New member
dzięki :) ale w niczym mi nie pomogłeś
chodzi mi czy proporcjonalnie czy zauważalnie zwiekszą się opłaty ??
no i co z wyborem ???
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
z poborem energii przez plazmy to juz tylko historia. Plazmy często pobierają w klasie rozmiarowej mniej prądu niż lcd.
I określ wyraźnie klasę cenową - bo rozbieżności są bardzo duże.
 

biksio

New member
A czy rozni sie Sharp D44 od WD1 ?

A czy rozni sie Sharp D44 od WD1 ? Ktorego Sharpa 32 ' byscie polecili.Tak w granicach 3000 zl.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
poleciłbym zdecydowanie D 44. Wd1 już jest niedostępny , ale 32D 44 i tak ma lepsze skalery.
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=23927

Tym razem zaczynamy od sygnałów SD. Telewizja Polska na pierwszy ogień i wyrazistość dobra nawet z 0,5 metra. Ale je się odsunęliśmy dalej jakość skoczyła potęgując wrażenie.
ac73ffd1f0b4d425med.jpg
 

elpaso

New member
ello ponownie,
więc znowu mam problem :(
mam Sharpa D44 i PianoCrafta E810 i teraz dopiero kupiłem sobie kabelki i jak podłączyłem componentem z dvd do TV to nie ma obrazu .....
"chyba" wszystko dobrze podłączyłem, w TV przełączyłem na EXT5 (bo na tym wejściu jest component) i nic ......
plz pomocy ... :)
 
Do góry