Pomoc w wyborze tv

blaca

New member
Czy możecie mi coś wiecej powiedzieć o tym tv Philips 47pfl4606h.

Głownie bedzie mi służył do grania na ps3 i xbox 360 i do ogladania filmów blue ray na ps3.
Opłaca sie go brać czy może Panasonic TX-P42G3 bedzie lepszą alternatywa.

Do tej pory miałem LG 42LD420 i jakość obrazu mnie niesatysfakcjonowała przy szybkich akcjach obraz smużył.
Ważna jest dla mnie jakość obrazu, mam mały pokój o bardzo małym nasłonecznieniu. Kwota która dysponuje to 2500 zł wiec nie za wiele.
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
więcej danych podaj co oglądasz i kiedy z jakiej odległości, preferencje obrazu, co istotne w TV bo podane TV są bardzo technologicznie różne
 

blaca

New member
Ogladam z odległości 2-2,5m. Głównie ogladam filmy full hd z blue ray z ps3 i gram w gry. Odbiór telewizji w tych modelach mnie nie interesuje ani internet. Jedynie żeby obraz był w miare ładny ostry i bez smużenia.
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
Czy możecie mi coś wiecej powiedzieć o tym tv Philips 47pfl4606h.

Głownie bedzie mi służył do grania na ps3 i xbox 360 i do ogladania filmów blue ray na ps3.
Opłaca sie go brać czy może Panasonic TX-P42G3 bedzie lepszą alternatywa.

Do tej pory miałem LG 42LD420 i jakość obrazu mnie niesatysfakcjonowała przy szybkich akcjach obraz smużył.
Ważna jest dla mnie jakość obrazu, mam mały pokój o bardzo małym nasłonecznieniu. Kwota która dysponuje to 2500 zł wiec nie za wiele.

Wydaje się, że dobry będzie Panasonic G30 do końca stycznia 5 lat gwarancji (trzeba zarejestrować) i 42" mieści się w twoim budżecie choć za nieco więcej miałbyś 46" a to więcej przyjemności i zabawy :bober:
 
Do góry