Pomoc w wyborze TV

DawidekFCB

New member
Witam wszystkich!
Otóż niedługo wpadnie mi trochę gotówki i chcę sobie kupić nowy telewizor do PlayStation 3. Cena to około 1600zł. Coś koło tego. Zmieszczę się w cenie? Oczywiście chciałbym coś dobrego. Sony akurat współpracowałby z konsolą. Jak myślicie? 32 cali..
Z góry dzięki za pomoc.
 

Ares78

New member
Hmmm z tego co piszesz telewizor będzie praktycznie tylko i wyłącznie do pracy z konsolą HD. W okolicach 1600zł-1700zł możesz pokusić się o 32 calowy model ex402, trochę uboższa jeśli chodzi o dodatkowe możliwości wersja ex500, ale przy sygnale HD zagra bardzo przyjemnie dla oka i jednocześnie stosunkowo niewiele kosztuje.
 

DawidekFCB

New member
Hmm, patrzyłem na allegro, ale nie ma takich modeli.. a widziałem ceny w Media Expercie - katastrofa.
Sam nie wiem co wybrać, bardzo trudna decyzja, a na dodatek kompletnie się nie znam.
Proszę o jeszcze jakieś porady.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Od wczoraj na rynku pojawił się nowy model Sharpa 32FH 510 - oznakomitych paramaterach i chyba mieścisz się w klasie. Do gier jak znalazł.
Można nawet nagrywać przez USB.
 

Ares78

New member
To co, polecasz tego EX500? W sumie Sony to Sony. A i wygląd mi się podoba.

Ex500 zdecydowanie warty polecenia o ile masz możliwość dołożenia do niego, w Twoim założonym budżecie mieści się ex402 czyli mniej rozbudowany model, ale różnice wymieniałem już wcześniej.

O ex500 możesz poczytać w tym temacie http://www.hdtv.com.pl/forum/sony/4...x500-nowe-ccfl-opinie-test-wszystko-o-62.html zarówno o mocniejszych jak i słabszych stronach.
 

DawidekFCB

New member
Wolę dołożyć i mieć dobry TV ;)
No już prawie zdecydowałem się na tego 32ex500. Ładny wygląd, dobre parametry, a te wady, które ma i tak ich nie zauważę, bo nie wiem co to oznacza, hehe.
 
Do góry