pomoc w wyborze TV

cyrric

New member
witam
niedlugo chcialbym zakupic sobie telewizor, biorac jednak pod uwage ze jest tyle na rynku a ja zbytnio na tym sie nie znam, wiec prosze o pomoc w wyborze.
jaki bedzie lepszy LCD czy plazma? i ile cali? tv bedzie stal w pokoju max. 20 m2, ogladanie z ok 3 - 3,5 m. telewizor stalby naprzeciw okna ( w tej chwili zasami jak mi slonce swieci to nic na kineskopie nie widze
smile.gif
),
sluzyc bedzie do ogladania dvd i divxow, oraz telewizji (pewnie zalozylbym "N").
czy jest szansa na fullHD w cenie 4000 zl? jesli nie to jaki bedzie najlepszy z najlepszych ze sie tak wyraze telewizor pasujacy do takiego pokoju i spelniajacy takie wymagania?
 

czago

Banned
Witaj.
Ja mam bardzo podobne warunki do Twoich (oglądanie z 3m, okno skierowane na płd-zachód naprzeciwko TV) i po długiej analizie wiem, że kupię LCD co najmniej 46'' i koniecznie z matową ramką wokół ekranu. Mój znajomy kupił Sharpa (model XD1E) z błyszczącą ramką i jak słońce świeci to musi się przesiadać ze swojego ulubionego miejsca w fotelu bo odbijające się słońce w tej ramce niemiłosiernie go razi - po prostu nie da się oglądać.
 

cyrric

New member
czago napisał:
Witaj.
Ja kupię LCD co najmniej 46'' i koniecznie z matową ramką wokół ekranu. .

az tak wielkiego tv nie potrzebuje, 37` w zupelnosci mi starczy, tak sadze :)

podobaja mi sie takie

TOSHIBA 37X3000P
Sharp 37 RD2
JVC 37P80

czy jest to dobry wybor? ktory bylby najlepszy?
 

mike11

New member
W rtv euro agd masz toshibe 37C3500PG za 3299 a w sklepach internetowych cena jest już poniżej 3100.Zobacz czy w pobliżu ciebie nie ma jakiegoś sklepu Jak dla mnie to jeden z lepszych tv w tej klasie cenowej.
 

cyrric

New member
mike11 napisał:
W rtv euro agd masz toshibe 37C3500PG za 3299 a w sklepach internetowych cena jest już poniżej 3100.Zobacz czy w pobliżu ciebie nie ma jakiegoś sklepu Jak dla mnie to jeden z lepszych tv w tej klasie cenowej.

a co z seria R3500 i X3000 ?

i co oznaczaja te koncowki P, PG itd ?
 

mike11

New member
P to niby składane w Polsce a PG niby w Anglii.Ja choć mam wszędzie napisane PG to znalazłem z tyłu tabliczkę że sładany w Polsce.Sam nie wiem.
 
Do góry