pomoc w wyborze tv

daniel 88

New member
Mam dylemat jaki tv kupić i czekam na wasze opinie o 3 modelach tv nad którymi sie zastanawiam
LG UH 8507 49 cali Samsung Ks7000 49 i Panasonic dx750 780 50 cali tv ma być podłonczony do anteny naziemnej i do konsoli ps3 ps4 odległosc od telewizora to jakieś 2 metry tv będzie stał na szafce piszcie jak macie tv z mojej listy i jak one sie sprawują z konsolą.
 

jakesdj

New member
Witam. Bierz Panasonica. Świetny model. Sam posiadam 58DX780 i polecam. Ps4 chodzi bez problemowo w trybie HDR oraz input lag jest nie odczuwalny. Jakość filmów super oraz wykonanie porządne. Samsung też jest dobry tylko jak trafisz na model bez wad a sporo się trafia właśnie takich. Pamiętaj że to matryce VA i mają słabe kąty.



Mam dylemat jaki tv kupić i czekam na wasze opinie o 3 modelach tv nad którymi sie zastanawiam
LG UH 8507 49 cali Samsung Ks7000 49 i Panasonic dx750 780 50 cali tv ma być podłonczony do anteny naziemnej i do konsoli ps3 ps4 odległosc od telewizora to jakieś 2 metry tv będzie stał na szafce piszcie jak macie tv z mojej listy i jak one sie sprawują z konsolą.
 

daniel 88

New member
Aktualnie posiadam starego 6 letniego samsunga ten nowy tv będzie specjalnie pod konsole i musi miec input lag nie za wielki bo sporo gram przez neta
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam jak ma być podłączony do anteny naziemnej to każdy będzie przeciętny,wszystko zależy jaki sygnał dostarczysz do TV. DVB-T nie należy do "dobrych" nawet jak jesteś w bliskim zasięgu.Lista programowa też jest uboga.Programy SD w słabej jakości tak,że nie pomoże najlepszy TV....Nie gram i pod konsole muszą tobie doradzić gracze,choć logiczne jest,że powinien to być Tv z niskim input lagiem.
 

daniel 88

New member
Już wybrałem tv biorę samsunga ks7000 tylko sie zastanawiam czy wykupić do niego dodatkowa gwarancje do 5 lat czy ktoś z was wykupywał taką gwarancje i czy warto?
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam to już jest indywidualny wybór ? Ja nigdy nie korzystałem,moim zdaniem nie warto,ale jak ktoś ma pecha ?
 
Do góry