Pomoc w wyborze TV LED

Radyn93

New member
Pomoc w wyborze TV LED ok. 42" do 3000 zł

Witajcie, z góry przepraszam jeżeli post jest nie w tym miejscu co trzeba. Proszę Was o pomoc, poszukuje TV ok 42" w cenie do 3000 zł. Ma być używany głownie do grania na Playstation 4 która mam zamiar kupić później( nie jest to moja pierwsza konsola lecz wcześniej grałem na 32" LG HD ready który jest już leciwy). Wyszukałem przez Google, że polecacie na waszym forum Philipsa 42PFL6008 lecz mam małe problemy z dostępnością no i dodatkowym problemem są raty które wolał bym załatwić w sklepie. I tutaj moje pytanie czy ten TV naprawdę jest taki dobry do grania i oglądania filmów w dobrej jakości ? Warty jest problemów z zamawianiem itp. W obszarze mojego zamieszkania są sklepy tj. Avans , Neonet i dość niedaleko Media Expert ( wiem, że w 2 z nich powinien być ten TV lecz nie ma go niestety). Jestem częstym klientem Neonetu i naprawdę lubie ten sklep lecz ciężko mi wybrać coś ciekawego z ich oferty. A apropo Neonetu spodobał mi się TV Samsung UE40F6500 co o nim sądzicie jest lepszy/ gorszy ? Nie wiem jak bardzo zwracać uwagę na ilość Hz itp. Myślałem, że znam się wystarczająco na TV żeby samodzielnie go kupić ale nowe technologie i podzielone zdania. Jeśli ktoś potrafi mnie przekonać do konkretnej plazmy w tej cenie która będzie dobra do grania to jestem otwarty na propozycje. Prosił bym żeby najwięcej typów pochodziło ze str. Neonetu. Serdecznie dziękuje tym którzy zechcą mi pomóc. A i może to ważne nie mam wyrobionego zdania o 3D jak dla mnie może go nie być ponieważ nosze okulary no i efekt 3d na tak małych TV wydaje mi się słaby chociaż nie testowałem go.
 
Ostatnia edycja:

Duch87

New member
Bez reklam
Brałbym Philipsa tym bardziej, że w tym momencie są spore wyprzedaże w Neonecie. Obraz żyleta, a ambilight na pewno przypadnie Ci do gustu. Sam mam ten model. Jak coś to pisz na prv - jestem posiadaczem tego modelu tylko, że w 47 calach.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ten Philips jest naprawdę dobry i do grania i do skalowania.
Philips ma też dobre wyposażenie :
ambilight
dualscreen
miracast
wifi smart screen
ambivoox
natywne 100Hz
3D pasywne ( 4 okulary w komplecie)
 

Radyn93

New member
Chyba w takim razie się na niego skusze :) Ale mam do Was 1 pytanie jeszcze, kupić teraz w tych niby poświątecznych promocjach czy może poczekać na nowy rok i liczyć na jakąś wyprzedasz z roku 2013 TV ?
 

Radyn93

New member
Jestem skłonny dość długo czekać ponieważ nie mam kupionej nowej konsoli PS4 i pewnie jej nie kupie w lutym a w okolicach czerwca tak więc jeżeli śledzicie rynek i wiecie coś o konkretnych promocjach w konkretnych marketach kiedy mogą być jakieś promocje wyprzedaże itp prosił bym o info :)
 
Do góry