Pomoc w wyborze tv LED :) do 2000zl.

met0da

New member
1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 2.5 x 5
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2-3m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-5
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? na wprost i rowniez bokiem :)
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? stać
6.Jak słońce świeci w pokoju ? promienie padaja od lewej strony, lecz najczesciej zasloniete :)
7.Jaki masz obecnie telewizor ? brak
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? LED, Full HD, bardzo dobra jakość obrazu i dźwięku, mały input lag w grach
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? czekam glownie na naziemna telewizje
10.Jakie urządzenia ? laptop , konsola ps3
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? 1-5h
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? bez zdania
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? filmy,seriale,mecze pilkarskie
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? fajnie gdyby byla taka opcja aczkolwiek niekoniecznie
15.Czy zamierzasz grać w gry - tak okolo 60-70%
16.Preferencje co do wielkości ? 37-42 ?
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? jakosc obrazu - przeskakujace momenty wrazenie jakby sie ''cieło''
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? wieczorami
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 2000 + / - 100zl
21.Czy telewizor ma mieć 3D - nie zalezy mi na 3D :) lecz ...


Bardzo zalezy mi na jakosci obrazu - tv glownie do gier i ogladania filmow :)Czy 100hz wystarczy ? Piszac to jednak mam male zmartwienie - czy za 2-3 lata nie bedzie standardem 3D ? Czy nie lepiej doplacic 300zl i kupic - LED 3D LG 42LM620S LUB LED 3D Samsung UE40ES6100 Czy lepiej zostac przy tradycji i kupic - LED Philips 40PFL5007K lub zaoszczedzic i zostac przy - LED Philips 39PFL3807H ? Czekam na odpowiedzi :) :blagam:
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Nie musisz dopłacać - na styczeń szykuje się wyprzedaż modelu 40tl933, podobno w cenie 1999. Podobnie jak Sharp 40LE732/40LE730 - to już teraz się zaczęła wyprzedaż po 1999.
 

met0da

New member
niestety zdalem sobie sprawe ze ten tv bedzie chyba zbyt duzy poniewaz .. Ksztalt pokoju prowokuje do tego iz
bede siedzial 1,5m od niego, lezac bedzie to 2.5m .. Wiec celowalbym w 32-37 cali. Sprzet chcialbym koniecznie z 3D :) zmienilem zdanie po tym jak zobczylem CODA w 3D :) Zalezy mi jak najbardziej na plynnosci obrazu w filmach jak i w grach. Co do 3D. Aktywna czy pasywna ? Za pasywna przemawia wygoda w uzytkowaniu okularow, za aktywna ''lepsze 3D'' lepsza glebia? Bardzo dziekuje za udzial w temacie :) za kazda odpowiedz wyzej :)
Cena nadal do 2000zl +/- 100zl
 
Do góry