Pomoc w wyborze topowego TV 65 cali

rad2005

New member
Co wybrać:

1. Panasonic 65ax900 czy 65cx800 czy Philips 65pus9809 ?

2. Czy też czekać na obniżkę ceny samsunga 65js9500 ?

Nie brałem pod uwagę innych tv niż te z pełnym podświetleniem led, dlatego też odpadł sony 9005c czy też lg950v.

3. A może się mylę w swoim wyborze i macie lepsze propozycje ?

Proszę o pomoc.
 

Qrsk

New member
a czytales o problemach z AX900 ? ponoc juz zostal wycofany z produkcji, wady matrycy i mocno widoczne poziome paski. Tez myslalem, o tym tv ale niestety odpada.
Czekam na info odnosnie ceny Philipsa 65PUS8601 tylko nie wiem czy pakowac sie w totalna nowosc.
A masz jakies info o tych nowych samsungach? Bo nawet ich nie rozwazalem.
Mam podobny dylemat jak Ty wiec jak bedziesz mial jakies ciekawe przemyslenia to pisz.
Pozdr,
 

digitalus

Banned
Ostatnia edycja:

rad2005

New member
a czytales o problemach z AX900 ? ponoc juz zostal wycofany z produkcji, wady matrycy i mocno widoczne poziome paski. Tez myslalem, o tym tv ale niestety odpada.
Czekam na info odnosnie ceny Philipsa 65PUS8601 tylko nie wiem czy pakowac sie w totalna nowosc.
A masz jakies info o tych nowych samsungach? Bo nawet ich nie rozwazalem.
Mam podobny dylemat jak Ty wiec jak bedziesz mial jakies ciekawe przemyslenia to pisz.
Pozdr,

1. Co do kupna to postanowiłem być cierpliwy w ramach rozsądku (mam nauczkę kiedyć kupiłem tv a kilka tygodni później kolega kupił taki sam za 2000 mniej), poczekam jeszcze z zakupem tak do styczeń - luty myślę, że ceny spadną i raty 40% razy 0% nie będą dużo przepłacone w porównaniu z cenami na allegro.
2. Co do AX900 to myśle, że jaki 1 na tysiąc tv ma wadę to nie problem od tego jest gwarancja (ludzie kupują, a potem szukają wad i robią szum), wadliwy tv może się trafić ale nie wierzę, że cała partia ax900 jest felerna. Problem jest to, że niema go w sklepach.
3. Philips kusi mnie to i ocena na koniec referencja jako jedyny tv.
http://****************************...tra-hd-4k-powered-by-android-seria-9800-9809/
4. Samsung wypada super w testach ale to zawsze samsung (to tak jak słyszę toyota czy kia) i dlatego się wacham i chciałbym, żeby ktoś rozwiał moje możliwości.
5. CX800 do Panasonica mam wieloletnie zaufanie ale wiem też, że będzie ten model gorszy od tego philipsa, samsunga, czy też ax900, tylko czy oglądają nc+ zobaczę różnicę ? Dlatego mam tylemat i proszę o pomoc.
6. Nie interesuje mnie philips 8601 dltego, że to nowość i będzie trzeba za niego sporo przepłacić i dlatego, że to nie jest seria topowa 9000.
 

Qrsk

New member
nasuwa sie pytanie, jak dlugo jeszcze bedzie mozna kupic AX900 lub Philipsa 9809. Czy nie zostaly tylko pojedyncze sztuki? bo to przeciez telewizory z przelomu 2014/2015.
Kurde dylemat spory co kupic. Czy kupic poprzedni model czy jeszcze czekac. Czy moze brac 7600 , ktory w sumie chyba az tak duzo od 9809 nie odstaje, przynajmniej jesli wierzyc forumowiczom.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Raczej nowe już niedostępne.
Ale są już następcy.
Jak będziesz niebieski masz specjalną cenę z kalibracją.
 
Do góry