Pomoc w wyborze Soundbara| laik.

derk72

New member
Dzis w saturnie sluchalem fidelio e5 i jbl sb400 i jbl zrobil na mnie lepsze wrazenie..mial wiecej basu przy sluchaniu muzyki bo na tym testowalem..jednak po posluchaniu kina domowego yamaha rx v377 + chyba ns50 i ns-p60 a potem denona avr-x1100 nie pamietam z jakimi glosnikami zaczalem miec poważne watpliwosci czy nadal chce soundbar lub fidelio..wg mnie kino domowe grało zdecydowanie lepiej i teraz jestem na etapie czytania co warto kupic do 3 tys ( dodam ze na poczatku chcialem kupic cos do tysiaca)...

PS. JBL SB200 byl dzis w saturnie za 649zl.

Zaglądałęm na strone saturna SB200 799zł
 

kaziu106

Member
Ja od kilkunastu dni mam Harmana SB26 i jestem zadowolony. Wiadomo, ze to nie jest stereo ale swoja role spełnia swietnie tj. mega poprawia dxwięk z telewizora. Przed zakupem porównywałem z JBL SB 400 i jak dla mnie lepiej wypadł Harman. Pozdr!
 
Bardzo dobry zestawik ale jak dla mnie był po za budżetem był i nie chciałem dopłacać.Ja mam jbl sb400 i jak znajomi przychodzą to szczęki im opadają jak ten skromny zestawik wymiata.
 

wronek83

New member
Bardzo dobry zestawik ale jak dla mnie był po za budżetem był i nie chciałem dopłacać.Ja mam jbl sb400 i jak znajomi przychodzą to szczęki im opadają jak ten skromny zestawik wymiata.

Orientujesz sie czy mozna podlaczyc dekoder UPC do SB400 tak zeby bez wlaczania TV byla mozliwosc sluchania radia z dekodera?
 

pro_fill

New member
Bez reklam
nie korzystam z UPC i nie znam powyższych zestawów, ale mi do odsłuchu stacji radiowych (NC+) pomaga aplikacja na Ipad'a i łączność z soundbarem po BT.
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Tez mam podobny problem. Sluchalem w sklepie SB200 i juz mialem go brac ale zauwazylem ze nie ma wyjscia na subufer z kolei SB100 nie ma bluetootha. Powaznie mysle nad fidelio E5 ale nie wiem jak z zywotnoscia bateri. W sklepie powiedziano mi ze bywaja z nimi problemy. Zastanawiam sie czy po uplywie kilku lat sprzet nadal bedzie dzialal..w gre wiec wchodzi Harman SB 26 i JBL SB350/400. Czy moze ktos obiektywnie wypowiedziec sie co gra najlepiej? Sprzet bedzie stal w pomieszczeniu 25m2 glownie TV UPC, muzyka radia i lapka oraz filmy.
SB200 radzi sobie bez suba dobrze :). Jak ma być z tańszych to SB350. Najlepiej SB26 lub SB400.
 

daimon79pl

New member
Jeżeli nie chcecie drażnić sąsiadów głośnymi odsłuchami a szczególnie subwooferami to może warto zastanowić się nad takimi rozwiązaniami jak:

Yamaha SRT-1000

yamaha-srt-1000-2.jpg


JBL Cinema Base

jbl-cinema-base-schuin.jpg


Bose Solo 15

626209-1900_other1.jpg

I który byś wybrał?
 
Do góry