Pomoc w wyborze porada Logitech z906 lub....

gandi22

New member
Wita. Proszę o poradę podpowiedź. A więc tak. Mam pokój z aneksem ok 18 m2 obecnie ampiltuner Yamaha htr4065 plus bd yamaha plus prism onyx100 5.0 . Chciałbym to zamienić na coś mniejszego bo wleciał Samsung 55 cali zmieniła się szafka rtv i na podłogówki nie mam miejsca. Mam trzy rozwiązania. Mam na cały zestaw kupca i tak.

-Sprzedaję całość i kupuję zestaw logitecha z906 5,1 lub Yamaha Pianocraft
-Sprzedaję bd i prisma ampli zostaje i dokupuję dobre używane podstawkowe do 800 zł i podpinam pod ampli ale mam tylko stereo.
-Trzeci to sprzedaję całość i kupuję soundbar np. Sony ht-rt3

Nagłośnienie bedzie służyło głównie oglądanie filmów czasami xbox muzyka rzadko a jeśli już to ciężka ( tool, disturbed, itp) Nie ukrywam że przyzwyczaiłem sie do dżwięku przestrzennego więc pewnie bym się musiał przyzwyczaić do stereo ale po odwiedzeniu kilku tematów mozna podobno uzyskać dobra jakość z dobrych kolumn.
 

gandi22

New member
I jeszcze jedno. Poproszę o opinie tego zestawu Logitech z906 wiem że jego poprzednik był trochę mocniejszy ale czy w ogóle jest sens pchać się w plastiki ? Przeczytałem ze 100 postów i zdania sa mocno podzielone jeśli chodzi o opinie tego zestawu.
 

mors111

Active member
Bez reklam
pozostawił bym amplituner i zmienił głośniki jak już musisz
amplituner jest bardziej rozwojowy ( więcej wejść , możliwości , radio internetowe , większa moc .... )

resztę kolumn tez chcesz odpiąć ( central i tyły ) ?
masz suba ?

logitecha nie brał bym pod uwagą , to głośniki do komputera , jak już to Yamahę Pianocraft , pytanie który model
 

gandi22

New member
Suba brak. Jeśli chodzi o kolumny to mogę sprzedać prismy i bd bo jest mi to zbędne i dokupić jakiś zestaw 5.1 z subem ale czy znajdę coś do 600 zł. Głównie chodzi mi o minimalizm przodu jaki i tyłu bo po prostu mam mało miejsca. Jestem w tym troche zielony dlatego pytam na forum... Pianocraft 810 używkę można wyrwać za 800 zł
 

mors111

Active member
Bez reklam
co jak co sprzedaj Prism , BD , resztę kolumn, dodaj maksymalnie ile możesz i kub jakies dobre monitory ( nawet używki ) ta Yamaha może i zagra fajnie , ale to maleństwo , bez suba zginie w tym pokoju
 
Do góry