pomoc w wyborze playera

rees

Member
Mam prosbe odnosnie pomocy w wyborze stacjonarnego sieciowego (wazne) playera dvd /divx. do tej poryz uzywalem xboxa pierwszego ktory idealnie spelnial w/w funkcje ale juz praktycznie padl trupem. Mam jezcze x360 wiec streamuje sobie wmv hd z pc. i tutaj doszedlem do konkluzji iz w tej chwili idealnym wyborem bylby: kiss dp-1500 (sieciowy player, streamuje z pc) czyta wszystkie formaty, mozna kupic za 420 zl. I tak naprawde brakuje mi w nim HDMI i tym samym skalera do dvd i innych zrodel. Mozecie mi polecic cos odrobine lepsze goz w/w hdmi ? Szkoda mi wydawac duzo kasy, nie katuje filmow HD a jak juz to streamuje na X360 z media centera.
Czy lepien zainwestowac w Kissa 600? Bede wdzieczny za pomoc!
Dziekuje i pozdrawiam.
 

Piopio

New member
Hmm
Wielkiego wyboru nie masz...
KISS DP-1500 - obawiam się, że może mieć problemy z QPEL i inne takie duperele z DIVX - sprawdź gdzieś w sieci czy odtwarza takie filmy.
Idealnym rozwiązaniem byłby jednak KISS DP-600 - tylko nie wiem czy warto ... taniej chyba nic sieciowego nie ma ...

pzdr
 

rees

Member
rees napisał:
a jak się sprawuje twoja manta lord?
Mówisz że jesłi z hdmi + lan to w zasadzie tylko kiss dp 600?


Zrobilem dzisiaj male rozeznanie i wyciagnalem wnioski iz potrzebuje sprzet ktory:
- upscaluje dvd do 720p po HDMI
- streamuje z PC media (divxy / xvidy)

Wiec wychodzi mi na to iz musialbym kupic: kiss dp1500 + Ferguson dx 770 H.
Ale suma cen tych dwoch sprzetow jest rowna cenie Kiss dp 600...
Czy w takim razie mam kupic owego Kissa i bedzie wszystko git?
Gdzie mozna poczytac jakies testy / opinie o 600?
Bo jak juz wspominalem nie potrzebny mi sprzet do HD - od tego mam media center z x360...
pozdrowienia i dzieki za pomoc
 

hojlo1

New member
Bez reklam
...2 znajomych posiadaczy Kissa 600 zobaczylo w akcji Xboxa z XBMC i:
- straciłem 2 znajomych posiadaczy Kissa 600
- zyskalem 2 znajomych posiadaczy Xboxa z XBMC.


Ps - Kiss600 nadal jest: jedną wielką niedoróbką (jak się go ma z czym porównac).
(Snazio chyba już lepszy...., opisywany na forum ********** łącznie z Kissem)
Tutaj też sporo:
http://www.kisshdtv.pl/forum/index.php
 
Ostatnia edycja:

rees

Member
Hojlo1: w sumie masz racje. Posiedzialem wczoraj i pomeczylem media center i 360 i musze przyznac ze wcale nie jest zle: dzialaja wvm hd z drm, .ts, h.264 a oprocz tego zainstalowalem transcode360 wiec xvidy / divxy leca tez na 360.
W sumie zostaje przy MCE i 360, oraz xone i streamingu divxow/xvidow.
Chce kupic tylko tego Fergusona dx 770 h zeby miec playerek dvd po hdmi.
 
Do góry