pomoc w wyborze Panasonic TX-75FX780E a może...

darekgra

Member
Witam
od lat używam Panasonica i nigdy nie było problemów, obecnie przez ostatnie kilka lat plazma Panasonic 42 cale. czas na zmianę napaliłem się mocno na Panasonic TX-75FX780E, z kanapy do matrycy będzie 3,5 metra więc te 75 cali było by idealnie, matryca VA raczej będzie oglądany na wprost z kanapy szerokości 3 metry, no i ładnie będzie wyglądał na ściance bo bo bokach zostanie tylko po około 30 cm :p. Lecz wybór telewizorów jest spory, namieszała mi w głowie też wizyta w sklepie rtv zacząłem interesować się LG 65KS8500 sporo tańszy ale mniejszy i LG 65KS9500 mniejszy cena lekko wyżarza od Panasonica, niestety również i oledy zwróciły uwagę mojej drugiej połówki.
Czy Panasonic TX-75FX780E jest dobrym kompromisem z pomiędzy wymienionych?
 
Ostatnia edycja:

basket4rap

Member
Bez reklam
To już lepiej kupić Samsung UE82NU8002. Chyba, że się nie zmieści, to Sony Bravia KD-75XF9005. Ewentualnie LG OLED65C8 lub Philips 65OLED873.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W klasie cenowej masz bardzo dobre modele sprawne:
- TCL 75C70 za 7299 zł
- Philips 75PUS8303 za 8499 zł
- LG 75SK 8100 za 8700 zł
- Sony 75XF8596 za 8400 zł
- Samsung 75NU8002 z 7300 zł
- JVC 75VU10 za 5999 zł
- LG 75UK6500 za 6500 zł
- Toshiba 75u68 za 7799 zł


"Mam pytanie i proszę o odpowiedź. Czy wasze telewizory mają usługi SMART TV przez cały czas użytkowania czy tak jak #PANASONIC tylko na jakiś czas i potem telewizor traci wszystkie usługi SMART TV i poza oglądaniem programów telewizyjnych nic innego już nie działa?
Pytam bo mój PANASONIC SMART TV 3D właśnie zakończył swoje działanie jako SMART TV i teraz jest zwykłym TV bez funkcji SMART. Telewizor mam 6 lat i dowiedziałem się na infolini #PANASONIC POLSKA że mój telewizor jest już za stary na wsparcie techniczne i mam kupić kolejny telewizor żeby znów cieszyć się usługami SMART TV.
Zanim wywalę przez okno to dziadostwo techniczne od #PANASONIC to powiedzcie czy wasze telewizory SAMSUNG też mają usługi SMART TV na jakiś czas a nie na zawsze."

W USA nie sprzedają już Panasonica.
W Europie też tak pewnie się stanie a szkoda.
 

darekgra

Member
Panowie ten panasonic trochę staniał...
jeśli możecie podajcie co dokładnie przemawia przeciwko niemu a co jest lepsze/bardziej przydatne w modelach które podaliście?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
- TCL 75C70 za 7299 zł - tu masz model z podświetleniem strefowym - 128 stref
Masz Androida 8,0
Obsługa głosem
Głośniki JBLa
Google Assistant
Pełne multimedia
Kalibracja
Wtyczki
Uchwyt
Montaż
Dostawa

I gra lepiej od Panasonica i ma zdecydowanie lepsze multimedia.
A co zrobisz jak Panasonic utarci smarta , też będziesz chcieć wyrzucić go za okno ?
 

darekgra

Member
Funkcje Smart w moim przypadku nie koniecznie muszą być wyznacznikiem bo mam NVIDIA shield, ale jak są to dobrze.
Posiadam też Bar 5.1 który gra świetnie ale nie ma zbyt wielu dekoderów więc tu było by dobrz mieć telewizor z większą ilością dekoderów dźwięku.
Najbardziej zależy mi na jakości obrazu i wiem że to loteria ale jak najmniejszej awaryjności.
 
Do góry