Pomoc w wyborze nowego kina domowego

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Korzystałem z S4Home i Q-21.
Najszybciej wszystko idzie z S4Home. Nawet zwrot jest w mig. Zawsze możesz kupić przez Internet i masz 14dni na zwrot nie podając powodu. Oczywiście o sprzęt trzeba zadbać w obu przypadkach.
 
Ostatnia edycja:

huqo

New member
Korzystałem z S4Home i Q-21.
Najszybciej wszystko idzie z S4Home. Nawet zwrot jest w mig. Zawsze możesz kupić przez Internet i masz 14dni na zwrot nie podając powodu. Oczywiście o sprzęt trzeba zadbać w obu przypadkach.

Ja bym się bał to wyjmować z pudełka ale dobrze wiedzieć na przyszłość. W takie coś to bym wolał się bawić z pojedynczymi rzeczami a nie sprzętem za 20k :D
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Bardzo fajna sprawa jeśli chodzi o kolumny stereo czy np wzmacniacze. Kiedyś jednocześnie miałem trzy. Wtedy łatwiej wyłapać różnicę. Ale wiadomo. Trzeba mieć kasę na wyłożenie i zamrożenie na jakiś czas.[emoji846]
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Kolego do niecałych 20m2 bierz RP6000, w zupełności wystarczą. Z Marantzem nie będą miały takiego kopa dynamiki jak z Onkyo.
 

huqo

New member
Kolego do niecałych 20m2 bierz RP6000, w zupełności wystarczą. Z Marantzem nie będą miały takiego kopa dynamiki jak z Onkyo.

Dlaczego gdzie nie odpalę jakiegoś filmiku to zawsze podpięty Marantz lub Denon? U mnie w mieście w kinie studyjnym jest marantz z JBLami i maja mega kopa :)
 
Do góry