Pomoc w wyborze lg vs samsung

gandi22

New member
Witam. Stanąłem przed wyborem kupna tv i zwracam się o pomoc w ewentualnej podpowiedzi co wybrać co będzie lepsze. Nie wklejam jaki pokój ile metrów etc. gdyż mam już sprecyzowane dwa modele jednak jeden jest na IPS drugi na VA i jak świat szeroki są zwolennicy jak i przeciwnicy jednych i drugich. Poproszę o opinie który będzie lepszy.
LG 55SK8000
SAMSUNG UE55NU8002-8042-8072 Są to bliźniacze numery podobno troszkę lepsze od 8002
 

jarswi

New member

gandi22

New member
A czy przy zgaszonych światłach i wieczornym oglądaniu na którymś będzie widzialna różnica czy obraz będzie nie do rozróżnienia ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
OK, z czego masz sygnał ?
Jaka odległość od ekranu ?
Jaki masz teraz telewizor ?
Ile masz max kasy ?

Obraz będzie różny.
 

gandi22

New member
UPC
Ok 2m
Sharp lc32wd1e
3800 zł.
Nie przekreślam kompletnie Philipsa widzialem że w poprzednim poście wkleiles opinie o danym modelu ale jakoś uparłem się na Samsunga lub LG. Głównie jak pisałem seanse wieczorne zgaszone światło.
 

gandi22

New member
Tyle że kolego Kiki podałeś przyklad Philipsa za 6 klocków co znacznie przewyższa mój budżet . Czy jest w śród kolegów może ktoś kto ma model o jaki pytam?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
OK.
W klasie 3,8 tyś masz bardzo dobre modele:
- TCL 55X2 za 3499 zł
- Philips 55PUS8303 za 3699 zł
- Sony 55Xf8505 za 3699 zł
- Samsung 55NU8402 za 3599 zł
- LG 55Sk8000 za 3199 zł
- LG 55Sk8100 za 3299 zł

Z Twoich wybrałbym LG na NAno Cell
Tu masz dzisiejszą opinię:

"Uśmiech z twarzy nie schodzi
Tak szukałem dłuuuuuuuugo. Dwa lata dopiero ten IPS spełnia wymagania w naszym pokoju. Uniwersalny telewizor do wszystkiego. I 55 nie jest mały jest optymalny..."


Jak się zalogujesz w Klubie HDTV:
http://www.hdtv.com.pl/forum/o-forum-i-serwisie/14168-klub-hdtv-com-pl.html#post104906
Masz jeszcze pakiet gratisów.
 
Do góry