pomoc w wyborze dvd

luksand

New member
Mam serdeczną prośbę do szanownego forum z wyborem dvd, moje typy to:
pionner 410
panasonic s54
toshiba xde500
Posiadam plazmę panasonic 42PV80.
Może lepiej dołożyć i kupić blu ray. Mam dużo filmów dvd i chcę maksymalnie je wykorzystać pod względem jakości. Jak te odtwarzacze skalują dvd w porównaniu do odtwarzaczy bly ray. (chodzi o filmy dvd), jakość filmów blu ray wiadom.
Pozdrawiam i proszę o pomoc.
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Jak nie chcesz ogladac divx to kup blu- ray jak nastawiasz sie na divx to do pionnera 410 jest fajne firmware i fajne czcionki napisów ,sam mam pionniera 400 i jestem zadowolony ale mam też blu ray wiadomo nie kupiłem go żeby oglądać na nim divx po pierwsze nie odtwarza po drugie nie musi bo nie do tego jest.
Są też bardzo drogie dvd które podobno świetnie upscalują dvd ale czy warto za taką kasę a róznica niewielka.Nie będe wymieniał marki tych dvd bo zacznie się walka na noże :p z posiadaczami tych sprzętów.Dodam że większość ludzi nie dostrzega lub nie odróżnia jakości obrazu od manty i markowego dvd.
 

luksand

New member
Divx to dla mnie zbędny bajer, jeśli jest to niech sobie będzie. A jak wygląda skalowanie w w 410. Czy filmy dvd lepiej wyglądająna odtwarzaczu dvd czy na Blu ray. Miałeś styczność z panasem s54 i toshibą xde500
 
Ostatnia edycja:

Bogdan61

New member
Dvd

Ja stawiam na panasa. Może toshiba jest też niezła (produkowana na Ukrainie), ale chba jest zawodna. Dwóch moich kumpli miało pecha, kupili toshibe i po 3 miesiącach już musieli ją naprawiać w serwisie (jeden z nich już ją sprzedał i kupił panasa, powiedział, że mógł tak zrobić odrazu). Decyzja należy do Ciebie. Pozdrawiam.
 

luksand

New member
Prawdę mówiąć na tym usb mi tak bardzo nie zależy. Bardziej zależy mi na obrazie i dźwięku po analogach. Czy w 410 skalowanie jest tylko po hdmi?. Prosze o opinie urzytkowników s54,410 i xde500.
 
Do góry