Pomoc w wyborze BLU-Raya

leszcz

New member
Witajcie . Chciałbym zakupić blu-ray'a . Mam na oku Pioneer BDP-51FD i Panasonica BLU-RAY DMP-BD80EG-K . Kino domowe jakie posiadam a raczej jaki amplituner to Pioneer VSX 711 .
Pytanie więc co bedzie lepsze do posiadanego sprzętu.
Dzieciaki moje dużo oglądają DVIX-y i różne tam takie :p

poprosze o radę
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
asoz - jakos tak "schudles" i "wybladles" :D - jak tam testy toru analogowego twojego pioneera ?!
 

Deimos

Banned
Witaj rozmawiałem przed momentem ze sprzedawcą z tego salonu i zapewnił mnie, że( http://www.allegro.pl/item683506971_blu_ray_pioneer_bdp_51fd_salon_firmowy_w_wa_gw_dsv.htmli) ten pionek Divx czyta. Ma nawet znaczek na obudowie informujący o tym.
Pozdrawiam:)
Z lewej strony o tym pisze nawet i o licencji na Divx.
9885-bdp51fdimg4.jpg
 
Ostatnia edycja:

Mikele

New member
Zamiast katować tego pionka kup dzieciakom za 100-200zeta jakiś dedykowany odtwarzacz dvixów, np. mante, bellwooda - będziesz miał problem z głowy, żadnych problemów z napisami, kompatybilnością, etc.

Pamiętaj, że w tego typu klockach (51FD) dvixy są dokładane trochę na doczepkę. To jest przede wszystkim odtwarzacz płyt BD/DVD/CD.
 

walt

New member
Witam
czy ktoś posiada może Samsunga BD P1595 ponieważ noszę się z zamiarem kupna Blu ray a w tym wyczytałem,że czyta również Xvid.Było by to doskonałe rozwiązanie dla mnie mieć w jednym wszystko:) Może ktoś podzieli się informacjami czy to ustrojstwo nie ma problemu z czytaniem Dvix Xvid jak również polskich napisów.
 

vandel

New member
witam. 51fd czyta divix/xvid do rozdzialki SD. problem jest z napisami pisze ze czyta txt ,srt i inne po aktualizacji do frimware 1,32 ale u mnnie nie czyta, ale mam moze 2 filmy z napisami.
 

leszcz

New member
Mikele napisał:
Zamiast katować tego pionka kup dzieciakom za 100-200zeta jakiś dedykowany odtwarzacz dvixów, np. mante, bellwooda - będziesz miał problem z głowy, żadnych problemów z napisami, kompatybilnością, etc.

Pamiętaj, że w tego typu klockach (51FD) dvixy są dokładane trochę na doczepkę. To jest przede wszystkim odtwarzacz płyt BD/DVD/CD.
Mam dla dzieciaków Pionki 575A i 380 :D

Poprostu pytam czy równiez czyta i nie ma problemów . Ten pionek jak czytam nie robi upsaningu do wyższej rozdziałki ??
 

walt

New member
witam. 51fd czyta divix/xvid do rozdzialki SD. problem jest z napisami pisze ze czyta txt ,srt i inne po aktualizacji do frimware 1,32 ale u mnnie nie czyta, ale mam moze 2 filmy z napisami.
Dzięki za odpowiedź ale moje pytanie dotyczyło Samsunga nie Pionieera.
Ponawiam pytanie czy spotkał się już ktoś z modelem samsung bd p1595
Będę wdzięczny za jakąś informacje na temat tego dvd
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry