Pomoc w wyborze amplitunera do zestawu Jamo S606 HCS3

kuer3

New member
Witam
Od roku posiadam właśnie te kolumny z amplitunerem MC Voice AV550 :( i w końcu zamierzam go wymienić na coś lepszego ,oto moje propozycje pokój 16mkw muzyka50/50film muzyka jakiej słucham to Dance,Electro,Hip Hop , Pop .
Nie jestem jakimś audiofilem jak to widać po wcześniejszym amlpi ale nie miałem też funduszy na zakup nowego i tego mcvoica dostałem za free na ampli mam do wydania 1300zł.zamierzałem też dokupić subka ale to w swoim czasie.
Co sądzicie o tych amplitunerach?
-Pioneer VSX-527
-Harman Kardon AVR 158
-Harman Kardon AVR70
-
YAMAHA RX-V567
-Denon 1513
-albo może dołożyć stówkę i zakupic HK avr 260 tylko ze to już stary model bez hdmi 1.4 a telewizor tez będę wymieniał za jakiś czas i myślę nad 3d ponieważ posiadam bluray'a Samsung BD C6900 z funkcja 3D

Z góry dziękuje za pomoc

 
Ostatnia edycja:

kuer3

New member
Dziękuje wam za odpowiedz chyba jednak zdecyduje się na HK 260 to i tak dla mnie będzie duży skok w przyszłość bo aktualnie w tym Voicie nawet nie posiadam dekodera DD.A jak jest Z awaryjnością 260tki bo czytałem na forum że jego poprzednik 255 miał dużo wad a o tym 260 nic nie znalazłem.A może macie inne propozycje do kwoty 1400zł?Sprzęt musi być nowy.
 

kuer3

New member
Dzieki za propozycje Onkyo prezentuje się świetnie! Znalazlem nawet test tego sprzętu i piszą w nim że dzwiękowo podobnie gra jak NR 609 tylko cena tx nr579 troche przekracza moj budżet ale chyba dozbieram i zakupie ONKYO
 

jaco.37

Member
Bez reklam
Co za bzdury 579 do 609 to nawet do pięt mu nie dorasta.Wyglądają podobnie i nic po za tym.Sam jazgot.Nawet porównywałem je na Jamo tylko 608.Kiepsko w muzyce i słabo w kinie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry