Pomoc w przesiadce z Pioneera

rj5

New member
Witam.Od lat oglądam tv na pdp-428xd i jak dla mnie jest rewelacyjny.Teraz potrzebuje tv do drugiego pokoju i mam prośbę o doradzenie mi, czy sobie w pokoju zostawić ten, czy kupić jakiś "lepszy" a Pioneera dać obok. Interesuje mnie model 47-50 cali i zależy mi tylko na jakości obrazu.Cena dowolna.Będę wdzięczny za doradztwo bo Pioneera kupiłem również po opiniach na hdtv i jestem bardzo zadowolony.

 

digitalus

Banned
Witam
Pioneer to bardzo dobry telewizor.Trudno znalezc godnego zastepce.
http://www.hdtv.com.pl/forum/1109373-post15.html
Panasonic as 800 ma dobre wyniki w testach(wersja 47,55 i 60 cali.AS800 sprzedawany w Uk ma inna nazwe czyli as802 ale to ten sam telewizor.Test tego telewizora w linku
https://www.avforums.com/review/pan...-60-as802b-led-lcd-full-hd-3d-tv-review.10506
Krotki test tego telewizora w linku nizej
Panasonic TX-55AS800E

W sklepie panasonici troche "przygaszone" najbardziej bijace w oczy i po kieszeni:) sa samsungi.
 
Ostatnia edycja:

RHJG

New member
Bez reklam
Witam nie jeszcze nie, poczekaj na Oled 4K .Kolega z Czech nie będzie miał się do czego przyczepić bo w 4k nie widać pikseli (chyba,że z lupą)
 

rj5

New member
Muszę przyznać że obraz w lx5090 jest po prostu rewelacyjny!!!!!! i chyba tylko oled jest mu w stanie dorównać.
 

rj5

New member
Sprzedający kupił zamiast pioneera ,panasonica st50 bo chciał mieć 3d i dostęp do sieci dla filmów itp.Na stronie z oferty na allegro widać drugi właśnie Panasonic z tyłu na ścianie.Sprzedawał z bólem serca i przy okazji sprawdziliśmy obraz na obu tv jednocześnie i oczywiście czerń Pioneera byłe o wiele lepsza ale i Panas też nie był zły.
 

emmet07

New member
Sprzedający kupił zamiast pioneera ,panasonica st50 bo chciał mieć 3d i dostęp do sieci dla filmów itp.Na stronie z oferty na allegro widać drugi właśnie Panasonic z tyłu na ścianie.Sprzedawał z bólem serca i przy okazji sprawdziliśmy obraz na obu tv jednocześnie i oczywiście czerń Pioneera byłe o wiele lepsza ale i Panas też nie był zły.

Ten panas z tyłu na ścianie wygląda mi raczej na st60. Chromowe wykończenie ramki (co widać na fotkach) nie występowało w st50. Jeżeli faktycznie to st60 i czerń na kuro była o wiele lepsza ,to tylko chylić czoła przed inżynierami pioneera.
 
Do góry