Pomoc w odtworzeniu filmu HD

oski1666

New member
BArdzo proszę.
Otóż posiadam film o wadze 30 GB . Znajdują się dwa foldery Certificate i BDMV. w folderze Certificate sądwa plimi .bdmv(208kb)
a w folderze bdmv są foldery: backup; playlistl clipinf i stream- sątam 19 plików .m2ts(największy 30GB) reszta malutkie.
I problem polega na tym, że jak otwieram film czyli ten plik m2st największy noto obraz krzaczkuje i nieda sie ogladac. Otwieram programem VLC player.
Parametry mojego kompa: winxp; Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs); NVIDIA GeForce 9600 GT; dziwek- Realtek HD Audio Input
PRoszę o pomoc, potrzebuje to dzisiaj mieć Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

cezary69

New member
Bez reklam
Sprzętowo komputer poradzi sobie z tym bez problemów, a więc zostaje oprogramowanie. Pierwsze wgraj najnowsze sterowniki do karty graficznej, dalej nowe kodeki i spróbuj na innym odtwarzaczu bo z plikami hd różnie bywa. Powodzenia :)
 

janusz

New member
Bez reklam
Mam podobny problem, tyle, nie zależy mi na odtworzeniu w komputerze, lecz na playerze Ariva 210 (dzwięk idzie OK, obraz to tylko krzaczki).
Jedynym rozwiązaniem wydaje mi się konwersja, dość dawno tego nie robiłe, kiedyś przerabiałem mkv na strukturę BR programem TS muxer. Chciałem to samo zrobić teraz, ale nie bardzo znajduję w tym programie taką możliwość. Zgodziłbym się na nieznaczną utratę jakości obrazu (oczywiście bez przesady).
Plik to:
Arctic Monkeys - Live at T in the Park (2011) [1080p] [HDTV] [TS]
Format: TS
Wideo Kodek: MPEG2
Audio Kodek: MP2
Wideo: 1920x1080 at 25.000 fps, ~51,74 Mbps avg
Audio: MPEG Audio 2.0 (48 kHz / 384 kbps)
 

cezary69

New member
Bez reklam
Mam podobny problem, tyle, nie zależy mi na odtworzeniu w komputerze, lecz na playerze Ariva 210 (dzwięk idzie OK, obraz to tylko krzaczki).
Jedynym rozwiązaniem wydaje mi się konwersja, dość dawno tego nie robiłe, kiedyś przerabiałem mkv na strukturę BR programem TS muxer. Chciałem to samo zrobić teraz, ale nie bardzo znajduję w tym programie taką możliwość. Zgodziłbym się na nieznaczną utratę jakości obrazu (oczywiście bez przesady).
Plik to:
Arctic Monkeys - Live at T in the Park (2011) [1080p] [HDTV] [TS]
Format: TS
Wideo Kodek: MPEG2
Audio Kodek: MP2
Wideo: 1920x1080 at 25.000 fps, ~51,74 Mbps avg
Audio: MPEG Audio 2.0 (48 kHz / 384 kbps)

Poszukaj programu Xilisoft video converter ultimate ma duże możliwości konwersji na różne formaty i jest prosty w obsłudze. Sam używam jak jest potrzebny.
 

janusz

New member
Bez reklam
Bardzo dziękuje program chyba sobie poradzi, w każdym razie podląd działa więc powinno być OK. Konwersję odłożę do jutra bo zajmie conajmniej kilka godzin. Co ciekawe wielkość pliku końcowego zmniejszy się z 30 do 7 GB, przy identycznym dźwięku i rozdzielczości obrazu, przy bitrate 12000.
 

cezary69

New member
Bez reklam
Bardzo dziękuje program chyba sobie poradzi, w każdym razie podląd działa więc powinno być OK. Konwersję odłożę do jutra bo zajmie conajmniej kilka godzin. Co ciekawe wielkość pliku końcowego zmniejszy się z 30 do 7 GB, przy identycznym dźwięku i rozdzielczości obrazu, przy bitrate 12000.

Rozumiem, że to obraz całego filmu do tego dobry też jest dvdFab można wyciąć z tego obrazu tylko sam główny film i pominąć niepotrzebne ścieszki dźwiękowe i wtedy z 30GB wyjdzie 15GB full hd albo i mniej, i zapisać w jednym pliku.
 
Do góry