Pomoc w doborze TV 37-42 cale

gruby_ck

New member
Witam
Przymierzam się do zakupu TV i w natłoku wiadomości forumowych i ilości modeli zgłupiałem.
Proszę o pomoc.
Mój pokój ma około 17m2 i jest średnio nasłoneczniony.
Odległość od tv od 2 do max 3m.
Zadania: 50% PlayStation 3, 50% cyfrowy polsat i cyfra
Wielkość od 37 do 42
Cena: Najlepiej jak najtaniej a max to 2700
Mam na oku następujące modele:
LG 5000 37 oraz 42"
Toshiba 37-42V550
Sony S4000
Toshiba 40XF350
Proszę o pomoc, może jakieś inne modele lepiej kupić?
Będę wdzięczny za każdą wskazówkę.
Pozdrawiam
Kamil
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
przy tych potrzebach i warunkach powinieneś rozpocząć od:
Hitachi 42 VP01
Toshiba 42 X 3000
JVC 42 R 90
Sony 40 D 3500
Czyli albo 10 Hz , albo dobre skalowanie i płynność.
 

gruby_ck

New member
z Twoich propozycji najbardziej podoba mi się JVC albo Hitachi.Który z tych dwóch byś bardziej polecał?
Czy istnieje jakaś różnica między JVC R90 a R90BU, bo ten drugi można dostać 200zł taniej a parametrami się nie różni.
Dzięki za odpowiedzi.
Pozdrawiam
Kamil
 

janusz601

New member
Według mnie to niczym sie nie róznią BU to jest tylko oznaczenie na Polske. Kupiłem go pare dni temu i jestem bardzo zadowolony. Obraz SD dobry ale mam z cyfrowego tunera. Myslalem ze bedzie gorzej a jest mysle - super.
Hitachi nie widzialem to sie nie wypowiadam. Przegladalem wiele TV i ten JVC mi sie spodobał.

Pozdrawiam
 

mateo2121

New member
Bez reklam
Te oznaczenia niczym nie rózną obu TV;) JVC dobry TV za rozsądne pieniądze...ale ja mimo wszystko postawiłbym jednam na Hitachi...
 

mateo2121

New member
Bez reklam
Bardzo dobra płynność obrazu i kolory, japońskie wykonanie i jakość, dużo różnych złącz...można wymieniać i wymieniać...JVC to jednak nie to co Hitachi...więc według mnie wybór jest jeden:)
 

gruby_ck

New member
Biorąc pod uwagę, że Hitachi jest tylko 150zł droższy od JVC mógłbym się skusić. Kiedyś o plazmach T01 chodziły niedobre opinie odnośnie wypalania się bardzo loga stacjo, dużo osób narzekało. Widocznie mieli problemy tylko z tv plazmowymi a lcd twierdzisz że rewelacja w tej cenie?
No to muszę w takim razie chyba spróbować i zakupić Hitachi.
Moim rodzicom kupowałem do salonu Sharpa X20 42" i jesteśmy bardzo zadowoleni ale jest za drogi a ja mam ograniczony budżet.
Dzięki za odpowiedzi
 

gruby_ck

New member
A czy decydując się na model 37 calowy Hitachi VP01 też jest godne polecenia?
Bo nei wiem czy jednak mniejszego budżetu nie będę miał a widzę że 37" można dostać za 2300zł.
Proszę o odpowiedz.
Pozdrawiam wszystkich
Szczęśliwego Nowego Roku
 

gruby_ck

New member
Ale na Allegro widzę model VP01 za 2300 37"
Taki sam jak 42"
Czyżby oszukiwali???
Niestety nie mogę nie wiem czemu wkleić linka.
Pozdrawiam
 

mateo2121

New member
Bez reklam
To bedzie jednak różnica...kup lepiej większy ekran a na pewno się nie zawiedziesz...warto dać wiecej bo to nie jest zapewne zakup na rok czy dwa tylko dłużej...:)
 

gruby_ck

New member
Wszystko się zgadza, to też mam już jeden 42" lcd ale teraz do mneijszego pokoju pytam tez o 37"
Interesują następujące tv
ten jvc 42 r90bu można go dostać za 2700 (wolałbym tańszego coś)
sharp 37d65 za 2400 z przesyłką
i znowu zacząłem się zastanawiać nad samsungiem 40 a551 i Lg 42 LG5000
Nie jestem jakimś wymagającym mega użytkownikiem, chcę się cieszyć przyzwoitym obrazem za przyzwoitą cenę (znaczy dobra jakość do ceny)
CO byście ostatecznie polecili
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry