Pomoc w doborze amplitunera

x007

New member
Jak w temacie
Właśnie zakupiłem fronty JBL E80 z myślą o rozbudowie do 7.1
Po oględzinach internetu rodzi się w mojej głowie pytanie czy lepiej brać coś z wyższej półki ale z ubiegłego roku czy niższą półkę z tego roku. Zastanawiam się nad:

Marantz SR6009 - Model na 2014 rok
Onkyo 737 lub 838 - Modele na 2014 rok
Onkyo 646 - Model na 2015
H/K 370 - ewentualnie

Chciałbym żeby ampek sprawdzał się w dynamicznej basowej muzyce i miał wystarczającą moc żeby uciągnąć JBL systemie 7.1
 

musti

Banned
Pomyśl nad Onkyo TX-RZ800 - nowy model, świetnie gra w stereo i pewnie niewiele drożej go kupisz niż zeszłoroczne...
 

x007

New member
Poza zasięgiem cenowym chyba że ktoś z drugiej ręki sprzeda za 3k ale na cud nie liczę :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Do JBL-a możesz wziąć avr370. Harman zagra dość ciepło z przyjemnym basem. Podpytaj blackninja o ofertę. Onkyo 838 też przy basowej muzie się sprawdzi. Brzmienie będzie chłodniejsze. Może się okazać lepsze w kinie domowym. Mocy będzie trochę więcej niż w Harmanie.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
838 brak w sprzedaży, pozostaje rynek wtórny lub pólkowniki.
bedziesz robił Atmosa?
THX to gorzej dla stereo
 

x007

New member
Liczę na rynek wtórny :)
Atmos na razie nie ale chce mieć ten ampek na jakiś czas więc chce żeby był najlepiej wyposażony a na RZ800 mnie nie stać :)
Ale pre-out pozwala mi rozwiązać problem stereo jeśli będę naprawdę tego potrzebował :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

scorpio

Klub HDTV.com.pl
VIP
Rozważ Marantza SR6009 , możesz teraz go kupić w dobrej cenie... A zarówno w kinie jak i w muzyce się sprawdzi.
 

gadzeciaz

Member
Bez reklam
Onkyo 838 o tak !
Mam 828 i JBL e 80 gra to zajefajnie a w porównaniu z byłym Denonem 2809 to Onkyo sprawił że JBL odnalazły swoje miejsce na ziemi ;-)
 

x007

New member
Z jakimi kolumnami i w jakim systemie (7.1?) masz to podłączone?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

abdul0412

New member
Bez reklam
System 5.0 narazie jamo 606 jednak jestem w trakcie zmiany. Wczoraj bylem na odsluchach i tannoy oraz ma silver pokazaly co ten ampli potrafi:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry