pomoc SHARP serii P

kufel

New member
Witam
Przez wiele tygodni była rozpatrywana sprawa martwego pilota. U mnie występuje jeszcze inna ułomność (a może to normalne) Najlepiej to słychać po wyłączeniu głosu. Z lewej strony na dole od przodu słychać coś w rodzaju piszczenia. Podobne wrażenia słuchowe z tyłu telewizora. Może ktoś z posiadaczy sharpa serii P przez porównianie da mi odpowiedź czy to normalne.
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
zgłoś do serwisu . Przyjadą sprawdzą i po sprawie.
Nie powinno nic piszczeć
pozdrawiam
 

MRJ

New member
Och Kufel.

Jak pamietam w tych modelach zachodzą na siebie dwie płyty (bodajże tektoniczne) i to one tak piszczą.
Jest też inne wyjasnienie - to bieda piszczy.

A na poważnie - za chwilę napisze szczęśliwy posiadacz dziecka - "Bobas zrobił kupkę - poradźcie co robić ?" :p
Odpowiedź z Forum - dzwoń do serwisu. :D

Ps. a jak nie oczekujesz występów - idź do biblioteki.
 

ela

New member
kufel

Mialam też Sharpa 37P50 i oprócz problemów z pilotem , np. z SAT w czasie występowania na ekranie jakiegoś obrazu z silną bielą występowało specyficzne buczenie odbiornika, nie mam pojęcia od czego to pochodziło ( podobno większośc telewizorów tak ma, tylko jedne buczą więcej inne mniej ) proponuję reklamację telewizora w sklepie w którym kupiłeś , moją reklamację dotyczącą pilota przyjęli, teraz dopiero mam problem bo nie wiem jaki telewizor wybrać 37``do 40`` LCD do 9000 zł.

Życzę Wszystkiego Naj w Nowym Roku 2006 !
 

MichalK

New member
Płyty tektoniczne, termity, myszy polne;

Remedium na to wszystko jest marka SHARP


POprostu posharp troche obudowę i przestanie :>
 
Do góry