Pomoc przy wyborze Tv

tedy33

New member
Jako nowy użytkownik pragnę wszystkich przywitać:)

Jestem na kupnie telewizora do 3 tyś max, 42 cale
Odległość od tv to ~3-3,5 m, pokój średnio nasłoneczniony ale głównie używany wieczorami będzie.

Rozglądam się już od pewnego czasu i troszkę "siedzę" w tym temacie ale chce poznać zdanie "speców":wink:

Telewizor musi odtwarzać pliki .mkv z usb

Najpierw brałem pod uwagę TX-P42G30E (w zeszłym roku doradzałem sąsiadowi i kupił G20E i jestem pod wrażeniem jakości i w ogóle lecz seria G nie czyta .mkv z usb:( )

Bardzo jestem zainteresowany TX-P42S30E tym bardziej czytając wątki z forum o tym tv

A ostatnio zwrócił moją uwagę model TX-L42E30E

Który z nich byłby najlepszym rozwiązaniem?
 

grzegorz1981

New member
Na Twoim miejscu brałbym TX-P42S30E. Bardzo dobry telewizor w jeszcze lepszej cenie (na ceneo w wielu sklepach cena spadła już poniżej 2100zł).
 

tedy33

New member
a czy jest sens dokładać do modelu tx-l42e30e??? jakie są różnice wie ktoś? chodzi mi o jakość obrazu itp
 

don111

Banned
Telewizor musi odtwarzać pliki .mkv z usb
doprawdy ? a chcesz być skazany na jedną wielkość czcionki, jedną pozycję na ekranie, jeden kolor i wiele innych uniedogodnień ?
bo w żadnym tv tego dokładnie nie ustawisz... a porządny odtwarzacz kosztuje od 250zł (Asus Oplay)
 

tedy33

New member
Jednak wczoraj kupiłem G30E :)

Pojeździłem trochę po sklepach i ceny ~3000zł ale problem z dostępnością, trzeba czekać od 2-5 dni nawet:)

Byłem zdecydowany kupić już w Komputroniku za 2840 zł ale trzeba czekać więc poszedłem do Mixelectronix i patrze a tu stoi Panas a na nim cena 3399 zł ! korki mi wybiło:)
ale potragowałem się trochę i zeszłem do ceny 2870 zł i tv od ręki:)
Testuje:)
szukam na forum jak skalibrować najlepiej może ktoś podeśle linka?
 

atomer

New member
Jednak wczoraj kupiłem G30E :)

Pojeździłem trochę po sklepach i ceny ~3000zł ale problem z dostępnością, trzeba czekać od 2-5 dni nawet:)

Byłem zdecydowany kupić już w Komputroniku za 2840 zł ale trzeba czekać więc poszedłem do Mixelectronix i patrze a tu stoi Panas a na nim cena 3399 zł ! korki mi wybiło:)
ale potragowałem się trochę i zeszłem do ceny 2870 zł i tv od ręki:)
Testuje:)
szukam na forum jak skalibrować najlepiej może ktoś podeśle linka?


Tu znajdziesz ustawienia kalibracyjne do swojego G30:
Panasonic G30 review - FlatpanelsHD
 
Do góry