Pomoc przy doborze głośników do HARMAN AVR 365

JAREKMAX

New member
Witajcie. Jakie polecicie głośniki z którymi dobrze zagra w mieszanej muzyce HARMAN AVR 365? Nie jestem górnych lotów audiofilem i zdaję sobie sprawę ze czym więcej wydam tym dźwięk z głośników będzie bardziej poprawny patrząc na niego obiektywnie. Ale subiektywnie słucham różnej muzyki. Nie słucham tylko metalu i disco polo oraz tej dzisiejszej młodzieżowej muzyki której nawet nie potrafię nazwać. Lubie najbardziej muzykę filmową i instrumentalną. Koncerty Hansa ZImmer-a ale również lubię trochę starych popów. Najbardziej lubie ciepłą lekko ubarwioną górę wyrażne i naturalne wokale, a bas w miarę nie wlekący ale głęboki. Pokój 20m2. Co proponujecie z używki z okolic 2005-2010 roku do kwoty 2,5tyś zł. za 5.0 lub 5.1. Zastanawiałem się nad Paradigm MONITOR 7,5 (mi się podobają jak grają). Może za ostrą mają górę ale mi się podoba lub dedykowanymi do HARMAN-a JBL E80. Może KLIPSCH SYNERGY F3? Ja tylko z opinji innych najbardziej skłaniam się ku JBL E80 + SUB z odcięciem na 40-60 Hz aby wyciągnąć z nich głębszy bas ale Paradigm Monitor 7,5 też mnie kuszą. Co sądzicie o tych KLIPSCH F3.

Chciałbym byście opisali charakterystyki poniższych głośników i ewentualnie podali różnice na + lub _ pomiędzy nimi.


JBL E80


PARADIGM MONITOR 7.5


KLIPSCH SYNERGY F3


Z góry dziękuję za pomoc.
 
Do góry