pomoc dla laika...

jeef26

New member
witam,,,proszę o pomoc w wyborze telewizora lcd do 3500,,ogladam z okolo 2,5-3 metrów,,80% cyfra ,20% dvd,,,czym więcej czytając forum tym bardziej nie wiem co mam kupic,,,zastanawialem sie nad polecanym PANASONIC TX-32LX70P ,co sądzicie o nim,,a moze poradzicie mi w tej cenie jakiś lepszy???z góry dziekuje za pomoc i czekam na podpowiedzi.
 

stereoman

New member
Jeff
ja też pomogę.
W tym tu oknie, na górnym pasku jest opcja SZUKAJ.
Kliknąłem, wklepałem model, który podałeś i otrzymałem 19 wątków, w których o tym się mówiłoi pisało

pzdr
 

gerd

New member
Ja proponuje LG 37LC3R, ma juz ta nowa matryce NEW XD-Engine strasznie jest chwalona mysle ze bylby to dobry wybor dla Ciebie.

 

jeef26

New member
dzieki za rady ale proszę o jescze,,,kolego stereoman i gatar ,o wyzej wymienionym modelu juz poczytalem troszkę ,chodzi mi o inne modele waszym zdaniem lepsze od tego na który się nastawiam,dzięki kolego gerd za propozycję LG 37LC3R,,myślę ze to ciekawa alternatywa,,,proszę jeszcze o pomoc.pzdrawiam
 

km1963

New member
Bez reklam
jeef26 napisał:
dzieki za rady ale proszę o jescze,,,kolego stereoman i gatar ,o wyzej wymienionym modelu juz poczytalem troszkę ,chodzi mi o inne modele waszym zdaniem lepsze od tego na który się nastawiam,dzięki kolego gerd za propozycję LG 37LC3R,,myślę ze to ciekawa alternatywa,,,proszę jeszcze o pomoc.pzdrawiam

podobnie jak moi przedmówcy uważam iż wymienione modele są aktualnie najlepsze w tej klasie cenowej ( jeśli nie podniesiesz kwoty to nie ma alternatyw - min 100 Hz )
 

jeef26

New member
ok,,dzięki za rady aczkolwiek spodziewałem się ich trszke więcej,,,ale skoro uważacie że wyzej wymienione modele są najlepsze w swojej klasie cenowej to pomóżcie mi wybrac jeden z nich,,,przypomne tylo ,,ogląda mam zamiar z około 3 metrów,,80% cyfra,,,20%dvd,,a więc który z nich mam wybrac 1.PANASONIC TX-32LX70P ,,,,,,2.JVC 37g80,,,,,3. LG 37LC3R,,,,,,(chyba że ktos mi jeszcze zaproponuje jakąś alternatywe,,,)pozdrawiam
 

gatar

Active member
Bez reklam
jeef26 napisał:
1.PANASONIC TX-32LX70P ,,,,,,2.JVC 37g80,,,,,3. LG 37LC3R,,,,,,(chyba że ktos mi jeszcze zaproponuje jakąś alternatywe,,,)pozdrawiam
Witam.
Nie bądź dzieckiem. My mamy za Ciebie wybrać ?
Idź do dużego sklepu i sam zobacz, który Ci odpowiada, ew. prezentacja w domu. To Ty będziesz oglądał go przez kilka lat (zpewne) nie my.
Ciesz się, że masz tylko TRZY do wyboru, a nie jak jeden "forumowicz" zprosił o wybór spośród 27 modeli. :) Osobiście wybierałbym między Panasem a JVC, choć prezentacja może sporo wyjaśnić.
 

GigeR

New member
Ja gorąco Ci polecam Panasa LX 70P.

Jeśli lubisz oglądać sport, to konkurencja odpada. Dzisiaj miałem okazje oglądać powtórkę meczu Polska - Portugalia, na eurosport (za pośrednictwem platformy N ). I muszę powiedzieć, że 100Hz w tym telewizorze działa, efekt smużenia prawie niewidoczny !!

Pozdrawiam.
 
Do góry