Polskie znaki w DV-410V

asoz

New member
Witam,
próbowałem znaleźć odpowiedź na to pytanie, jednak na każdej stronie czytam co innego.

Czy Pioneer DV-410V obsługuje polskie napisy zapisane w txt ?
Jeśli nie to może obsługuje w sub ?
Jak to jest z tymi polskimi znakami w tym DVD ?

Wybaczcie ale kompletnie się na tym nie znam.

Chciałbym odtwarzacz, który odtworzy mi wszystkie Divix'y i nie będzie strzelał fochów. Czy jest jakiś taki wszystkomający odtwarzacz do 400 pln ?
 

alex2006

New member
Czyta polskie znaki!Tylko menu jest po angielsku,ale to też można zmienić tylko trzeba ściągnąć z internetu sofcik i nagrać na płytkę-wtedy też można z napisami jeszcze bardziej pokombinować.Czyta wszystko co potrzeba,a jakość obrazu jest o wiele lepsze niż Manty,Wiwy czy Belwooda i innych tego typu badziewi!Ja dałem 349 zł w EURO AGD!Sprzęt godny polecenia!
 

PopaY

New member
Bez reklam
asoz napisał:
Właśnie sprawdzałem w sklepie i nie czytał... Sam już nie wiem o co chodzi...
Czyta bez problemu. Instrukcja obsługi do ręki i jazda. Od tego są kody państw żeby poustawiać czcionkę. Gratuluję obsługi w sklepie.
 

PopaY

New member
Bez reklam
broda1725 napisał:
Czyta czyta tylko bez zmiany softu się nie obejdzie chyba że lubisz z lupa czytać napisy :D.
To też bzdura... Bez zmiany softu odtwarzacz obsługuje PL znaki, należy w tym celu zmienić kod kraju w napisach w ustawieniach. Wszystko jest w instrukcji obsługi.
 

alex2006

New member
radosuaf napisał:
Co do wielkości napisów, wystarczy mieć odpowiednio duży telewizor ;).
Mam ten sam tv co Ty i mi wielkośc napisów wystarcza-nawet nie kombinowałem z tym softem bo szkoda tracić gwarancję!Może jak ktoś ma 32 cale i siedzi od niego 4 metry to napisy trochę za małe są.
 

broda1725

New member
Bez reklam
PopaY napisał:
To też bzdura... Bez zmiany softu odtwarzacz obsługuje PL znaki, należy w tym celu zmienić kod kraju w napisach w ustawieniach. Wszystko jest w instrukcji obsługi.

PopaY ja wiem że czyta wystarczy zmienić kod regiony na 1612, źle zrozumiałeś mój post, chodziło mi o wielkość napisów :)
 
Do góry