Polskie menu w tv kupionym za granicą.

grzesiekg30

New member
Witam
Jestesm zaiteresowany kupnem Toshiba XV635Dproblem tylko polega na tym ze kupował bym w Brukseli i tu nasuwa się jedno małe ale istotne pytanie czy menu tego TV kupionego w innym kraju będzie po polsku. Instrukcja też by się przydała, da się gdzieś ją ściągnąć ? Model ten w Belgi znalazłem w jednym sklepie internetowym w dość przyzwoitej cenie ale babka z która gadałem za pośrednictwem info lini nie potrafiła mi odpowiedzieć na to pytanie, dziwne co ! Może ktoś z was się orientuję w tej kwestii?
 

MIŚ YOOGI

New member
instrukcja

Jak przeczytasz dokładnie cały wątek 37xv 635 to w okolicach 90 posta masz podane linki do polskiej instrukcji tej Toshiby.Jak nawet nie będzie polskiego menu to ustawisz sobie angielskie i nie powinno być większego problemu ze zrozumieniem.
 

grzesiekg30

New member
Dzięki za instrukcje, rzeczywiście nie przewertowałem dokładne tego tematu, mimo wszystko jednak polskie menu jest dla mnie ważne i to jest tak naprawdę jedyna rzecz która powstrzymuje mnie przed kupnem u mnie na miejscu. Wszelkie spekulacje mile widziane
 

MIŚ YOOGI

New member
Toshiba Belgia

Z tego co napisałeś wynika że obecnie przebywasz w Belgii i najlepszym rozwiazaniem poza wizytą w sklepie jest napisać maila na stronie Toshiba Europa.Wejdź na zakładkę Belgia i zapytaj ich.Co Ci szkodzi?
 

grzesiekg30

New member
Ok Dzięki za odpowiedz z tym forum polonijnym to nie głupie pomysł, jeszcze rozpatruje taką ewentualność zakupu w polskim sklepie z przesyłką do belgi, może jakiś sklep się zgodzi . W Polsce ceny tez są odrobinę niższe więc to by mi z równo warzyło koszt wysyłki.
W belgi marka toshiba praktycznie nie istnieje , cięszko jest znaleś jaki kolwiek a co dopiero mówić konkretny model :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry