Polska instrukcja JVC GZ-HD3

dstanek2

New member
Witam! Jak w temacie. Poszukuje instrukcji obsługi w języku polskim do kamery JVC GZ-HD3. Może być w formie elektronicznej lub papierowej. JVC Polska milczy w tej sprawie. Zna ktoś może linki do w/w instrukcji lub moze ktoś ma do sprzedania? Pozdrawiam
 

trulo

New member
Instrukcja

I jak? udało ci sięzdobyć gdzieś tę instrukcję do GZ-HD3? Pytam, bo też ją kupiłem i też bez poslkiej instrukcji. Ba, nawet bez angielskiej! Przejrzałem cały internet i nic. Do wcześniejszych kamer oczywiście są, a do tej nie. Zadzwoniłem do JVC, a ci powiedzieli, że i owszem mają. Ale jeśli chcę, to za stówę.
 

msmigaj

New member
instrukcja

Ja także miałem problemy z instrukcją.
Kamerę kupiłem w Polsce w sklepie e cyfrowe.pl.
Dołączona na CD instrukcja (pdf) była nie do tego modelu.
W sieci znalazłem w języku angielskim. Nie było to takie łatwe.
Mogę przesłać obie. Jak jesteście zainteresowani.
Pozdrawiam
 

bumbercik

New member
Witam dziś kupiłem ją w makro w domu rozpakowałem i również brak instrukcji pl, jutro zapytam o nią w miejscu zakupu zobaczymy co powiedzą.
 

bumbercik

New member
trulo napisał:
I jak? udało ci sięzdobyć gdzieś tę instrukcję do GZ-HD3? Pytam, bo też ją kupiłem i też bez poslkiej instrukcji. Ba, nawet bez angielskiej! Przejrzałem cały internet i nic. Do wcześniejszych kamer oczywiście są, a do tej nie. Zadzwoniłem do JVC, a ci powiedzieli, że i owszem mają. Ale jeśli chcę, to za stówę.
Dziwne mi JVC przesłał gratis oczywiście po Polsku
 

paula18210

New member
instrukcja

Wczoraj kupiłam tą kamerę i gdy przyjechałam do domu to zobaczyłam ze nie ma instrukcji obsługi wiec dzwoniłam do sklepu gdzie ja kupiłam a oni nie odbierają.Czy mógłby ktoś przesłać ta instrukcje oczywiście po polsku.:)Z góry dzięki.
 
Do góry