Polska 1 - 1 Austria

Status
Zamknięty.

Holt_

New member
Bez reklam
sittek napisał:
W przypadku przewinienia sędzia powinien ukarac zawodnika karą indywidualną tj. zółtą lub czerwona kartką a nie stosowac kary zbiorowej czyli nieadekwatnego do przwinienia rzutu karnego.

to jest niemożliwe. Przepisy w wypadku gry faul nie przewidują kartek jako kary wyłacznej, tylko jako karę dodatkową.
 

sittek

New member
Holt_ napisał:
.......Dlatego nie majacze o spiskach.
Kolego jesli szukasz zaczepki to prosze bardzo. Ja chciałem bardzo grzecznie,ale...
Po pierwsze teorię o spisku wysunąłeś sam. Ja sugerowałem pewny rozwój sytuacji jaki może mieć miejsce. Jako podobny przykład podałem Ci sytuację z Koreą w MS w Korei i Japonii. Ale do Ciebie to nie dociera, bo to nie mieści sie w Twojej głowie.Widocznie co niedziele zasuwasz do kościółka, dajesz na msze i kochasz każdego bliźniego jak Siebie samego. Filmy kryminalne oglądasz wyłącznie w telewizji i jest to wyłącznie fikcja. Jestes prawym obywatelem i nigdy nawet nie przeszedłeś na czerwonym swietle.Wokół Ciebie żyją sami katolicy i każdy jest dla każdego bratem.Dlatego żyj w swoim poukładanym świecie bez odrobiny przemocy i kombinacji.
A korupcja w lidze polskiej i ligach zagranicznych to też wytwór wyobraźni zamajaczonych ludzi takich jak ja. Pewnie wszystkie aresztowania były wytworem wyobraźni chorych ludzi takich jak ja.

ps. jesli może oglądałes I połowę meczu Szwecja-Hiszpania i sytuację z 45 minuty na polu bramkowym Szwecji.... Dalczego sędzia nie zareagował w żaden sposób na ewidentny faul Szweda???
 

Holt_

New member
Bez reklam
sittek napisał:
Po pierwsze teorię o spisku wysunąłeś sam. Ja sugerowałem pewny rozwój sytuacji jaki może mieć miejsce.
jest to nieprawda.
"Cel jest zapewnie jasno postawiony: Austria ma wejść obok Chorwacji, a Polska ma przegrać . Juz sie pewnie o to sędziowie postarają."

czyje to insynuacje, Franka Sinatry? Chcesz tak jak Lepper z sejmowej trybuny, powiedzieć, że "ja tylko, wicie, pytam i przypuszczam "?

sittek napisał:
Dlatego żyj w swoim poukładanym świecie bez odrobiny przemocy i kombinacji.
a Ty dalej współtwórz w tym kraju karmę dla elektoratu Kaczyńskich.


sittek napisał:
Dalczego sędzia nie zareagował w żaden sposób na ewidentny faul Szweda???
zapewne Mellberg przebiegając obok niego podrzucił mu kopertę. Innego wytłumaczdenia nie widzę. Mam nadzieję, że odpowiedź Cię zadowala.
 
Ostatnia edycja:

pooh1968

Klub HDTV.com.pl
VIP
Moi drodzy spokojnie i bez nerwów.
Z pewnością sędzie postąpił zgodnie z regulaminem i przepisami. Jednakże uważam też, że jeżeli już jest taki skrupulatny, to powinien to robić przez cały mecz, bo w dużej mierze również od niego zależy jak te przepisy należy egzekwować.
Być może chciał naprawić swój błąd odnośnie spalonego. Ale jeżeli już to powinien to zrobić wcześniej i dać szansę na ustalenie prawidłowego wyniku. Bo we wszystkim co się robi, trzeba postępować z honorem.
W piłkę nożną są wpisane pomyłki sędziów, na tym również polega piękno tej gry - np. słynny strzał ręką Maradony. Dlatego też nie korzysta się w tej chwili z możliwości komputerowej oceny przez np. sędziego nazwijmy to "informatycznego" - co przecież technicznie jest wykonalne.
PZDR
 
Ostatnia edycja:

sittek

New member
Holt_ napisał:
Chcesz tak jak Lepper z sejmowej trybuny, powiedzieć, że "ja tylko, wicie, pytam i przypuszczam "?
Holt_ drogi forumowiczu nie porównuj mnie do Leppera i nie mieszaj w to polityki pod postacią Kaczyńskiego, gdyż to nie ta bajka.
Holt_ napisał:
zapewne Mellberg przebiegając obok niego podrzucił mu kopertę. Innego wytłumaczdenia nie widzę. Mam nadzieję, że odpowiedź Cię zadowala.
hahaha. i tyle.
 

Holt_

New member
Bez reklam
pooh1968 napisał:
Ale jeżeli już to powinien to zrobić wcześniej i dać szansę na ustalenie prawidłowego wyniku.

tu się zgodzę.

pooh1968 napisał:
Bo we wszystkim co się robi, trzeba postępować z honorem.

tu też się zgodze. Dlatego nie rozumiem, jak mozna np tak jak Lewandowski w zywe oczy łgać, ze się nawet Austriaka za koszulkę nie pociągnęlo.
 

RheeTCT

New member
Zupełnie ni mogę zrozumieć skąd się bierze pomysł,że sędzia chciał naprawiać jakiś błąd związany z naszym "spalonym".Ta sytuacja była na tyle niejasna,że nie może być mowy o jego wyraźnym błędzie.Co to byłby za sędzia gdyby jeden błąd naprawiał innym.A poza tym to co zrobił w 92 minucie to ewidentne wpływanie na wynik końcowy meczu.Takich decyzji się nie podejmuje w takiej chwili,no chyba,że faul jest naprawdę oburzający i brutalny.A nie jakaś przepychanka.
 
Ostatnia edycja:

sittek

New member
jeśli sędzia w jednym meczu o wysoką stawkę popełnia takie ewidentne błędy to nie nadaje sie do dalszego sędziowania.A tu co?? ma się dalej dobrze i będzie nadal sędziował. W Austrii został pewnie obwołany bohaterem narodowym (może jak Austria wejdzie dalej to pewnie jego imieniem stadion sobie nazwą).

Interes się rozkręcił... (za onet.pl)
"......Z punktu widzenia austriackich organizatorów Euro 2008 decyzja angielskiego sędziego Howarda Webba, który podyktował rzut karny przeciw Polsce w końcówce meczu z drużyną trenera Josefa Hickersbergera, uratowała turniej. Od trzech dni media podbijają bębenek i ludzie naprawdę zaczęli wierzyć w zwycięstwo nad Niemcami oraz awans do ćwierćfinału. Austriaków ogarnęła futbolowa gorączka, którą wcześniej trudno było dostrzec. Na ulicach Wiednia wreszcie widać ludzi ubranych w koszulki reprezentacji Austrii. Sprzedawcy pamiątek zacierają ręce...."

jak nie lubię polityków, to w tej kwestii gadali całkiem normalnie:

http://wiadomosci.onet.pl/1769631,11,item.html

tak więc moje oburzenie nie jest odosobnione, poza jednym szczególnym przypadkiem klinicznym w niniejszym wątku na tym forum.
 

dnc

Moderator
VIP
Jeśli sędziowie będą ciagnąć "za uszy" Austriaków, tak jak w 2002 roku ciagnięto na MŚ Koreańczyków, to Niemcy nie mogą być pewni awansu. Dlatego będę kibicował im, a nie Austriakom. Niestety, bo Niemiecki futbol mi się nie podoba. Nie życzę Austriakom źle, ani nie mam już pretensji do sędziego bo widzę, że mecz był ustawiony. Przykładem tego były sobotnie mecze, gdzie ciagnięto się na polu karnym i przewracano co nie miara, a karnych nie było. Nawet ewidentnych. Także nikt mi nie wmówi, że ten karny był naturalną konsekwencją działań Lewandowskiego. Faul był, ale UEFA traktuje wszystkich jak równych i równiejszych co widać po podumowaniu pracy sędziego.
 

sittek

New member
dnc racja!!!
Jeszce parę lat a piłkarskie Euro dogoni tandetną Eurowizję w niespodziankach dotyczących wygranach??? Ja również obawiam się co do sprawiedliwego wyniku meczu dotyczącego wygrywajacej drużyny w czasie meczu. Euro zaczyna przypominać naszą (i nie tylko) ligę. Trzeba być niezmiernie mocną drużyną aby spokojnie wygrać (mam nadzieję,że Holandii nic nie dopadnie, gdyz nadal dla mnie są poza konkurencją. No chyba,że trafią na Austrię i Webb'a......

no i po mistrzostwach. Austria była jednak za cienka na Niemca. Ale nasi to już poniżej krytyki. Takiej piłkarskiej beznadzieji to dawno nie widziałem. Boruc był OK. Na szczęście obyło się bez skandali.

Dużo Wstydu, Malo Bramek. Temat Proponuje Zamknac :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Holt_

New member
Bez reklam
ot tak po prostu? Austria byla za cienka i tyle?

Mówisz, że niel ubisz polityków. Zastanów się. Bo doskonale na polskiego polityka się nadajesz. Nakrzyczeć, naurągać, zarzucić spisek a potem po angielsku wyjść. Klasyczna zagrywka a`la Sejm RP, więc przemyśl to jeszcze.....względnie sugeruję Ci dziennikarstwo.
 

Georg1005

New member
sittek napisał:
dnc racja!!!
Jeszce parę lat a piłkarskie Euro dogoni tandetną Eurowizję w niespodziankach dotyczących wygranach??? Ja również obawiam się co do sprawiedliwego wyniku meczu dotyczącego wygrywajacej drużyny w czasie meczu. Euro zaczyna przypominać naszą (i nie tylko) ligę. Trzeba być niezmiernie mocną drużyną aby spokojnie wygrać (mam nadzieję,że Holandii nic nie dopadnie, gdyz nadal dla mnie są poza konkurencją. No chyba,że trafią na Austrię i Webb'a......

no i po mistrzostwach. Austria była jednak za cienka na Niemca. Ale nasi to już poniżej krytyki. Takiej piłkarskiej beznadzieji to dawno nie widziałem. Boruc był OK. Na szczęście obyło się bez skandali.

Dużo Wstydu, Malo Bramek. Temat Proponuje Zamknac :(
Właśnie zamknijmy temat bo szkoda czasu i nerwów na beznadziejny występ polskiej reprezentacji na ME 2008.
I przestańmy zwalać winę na sędziego.Benhakera czy nie wiadomo jeszcze na kogo!!!
Po prostu nasza reprezentacja jest kompletnym dnem od którego nawet nie próbujemy się odbić,i jeżeli ktoś twierdzi inaczej to współczuję!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Status
Zamknięty.
Do góry