polsat w N? nie ma? niemozliwe :D co zrobic aby meic wszystko

aru

New member
Witam. Na dniach bede mial tv.
Mysle na tv N, ale... czy tam naprawde nei ma polsatu? Rozumiem programy typu polsat sport, ale glownego polsatu? Nie ukrywam ze dla mnei to porazka, gdyz na polsacie jest nadawane sporo ciekawego sportu. np boks czy f1,

Wiec jak to jest, kupujac N faktycnzie nie bede mial polsatu?

Jesli tak to pytanie drugie.
Co zrobic aby meic wszystko :) I programy dostepne na N i pakiet polsatow wszystkich, zwlaszcza sportowych. Czy to jakas satelita i jakis dowolny dekoder? Prosze o wskazowki bo jeszcze nic nei wiem na ten temat.

Pozdrawiam :)
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
Sam polsat mozesz miec z anteny naziemnej, jezeli chcesz miec tez polsat sport to musisz miec polsat cyfrowy i po sprawie. Za to moze sie tez zdażyć tak że polsat cyfrowy straci rodzinę tvn za co trzymam kciuki :)
 
J

Judash

Guest
Kupic tuner do ktorego wlozysz modul Polsatu, karte TnK, karte C+ i luzik.Aha..F1 leci free na niemieckich kanalach, boks na C+.
 

zoltan

New member
aru napisał:
Wiec jak to jest, kupujac N faktycnzie nie bede mial polsatu?

Na chwile obecna nie ma Polsatu w N-ce. Co do Polsatu w N-ce, czy tez TVNow w Polsacie Cyfrowym proponuje poczytac tutaj.
Jesli ci sie nie spieszy proponuje wstrzymac sie z decyzja wyboru platformy cyfrowej do Nowego Roku. Wtedy powinno byc juz wszystko wiadomo co gdzie bedzie, lub do czasu podania oficjalnego komunikatu przez te stacje. Choc z drugiej strony teraz, przed swietami sa chyba najbardziej atrakcyjne promocje tych operatorow tv.
 

gwidongwidon

New member
Bez reklam
mysle , ze polsat niedlugo upadnie ,jak tylko ludziom tam skoncza sie umowy , bo nie dotrzymuja kroku innym platformom , nie wprowadzaja kanalow HD , nie udostepniaja swoich programow innym platformom ,a sami czerpia korzysci z innych platform ,maja najgorsze promocje, tez czekam do nowego roku !
 

Ben32

New member
Kilka zdań od dystrybutora platform cyfrowych.

Na polskim rynku każda z platform ma swoją założoną grupę docelową.
Trudno w kontekście tego forum w prosty sposób oceniać ich poczynania. Mogę jednoznacznie odpowiedzieć, że udział Cyfrowego Polsatu w rynku na którym działam zdecydowanie jest większy od swoich konkurentów. Grupa docelowa dla tej platformy to nie hobbyści testujący nowinki rynkowe tylko zwykła - normalna, raczej nie wymagająca rodzina. Oferta programowa dla tej grupy jest idealna, wyniki sprzedaży zdecydowanie wyższe od zakładanych więc generalnie sukces.
Cyfra plus to z założenia produkt dla zgoła innej grupy docelowej. Mimo bardzo długiego stażu na polskim rynku cały czas popełniają te same błędy. Cena nie adekwatna do realiów przeciętnego Polaka zmusza tę platformę coraz częściej do promocji, którą tak naprawdę wymusza konkurencja. Niestety francuski właściciel nadal nie przejmuje się polskim abonentem tylko w umiejętny sposób, nie mówiąc całej prawdy pojmuje nowych abonentów jedynie w gorących okresach. W ciągu całego roku sprzedaż tej platformy jest bardzo mizerna. Oferta programowa jak i jakość oferowanych dekoderów też niestety jest mało zadowalająca - oczywiście dla zakładanej grupy docelowej.
Platforma N moim zdanie, produkt który osiągnie sukces za kilka lat jeżeli utrzyma odpowiedni poziom techniczny, a świadomość społeczeństwa będzie zdecydowanie większa od obecnej. Sama platforma nie spełnia na dzień dzisiejszy oczekiwań swojej grupy docelowej, dlatego bardzo mały procent abonentów pozostaje przy tej platformie po okresie minimalnym. Wprowadzenie na rynek telewizji na kartę pokazało jednoznacznie jak ciężką przeżywa sytuację ta platforma. TNK to produkt, który ma zablokować potencjalnych abonentów przed konkurencją. Niema natomiast nic wspólnego z założeniami platformy w chwili wejścia na rynek. A ten ostatni sam pokazuje co go najbardziej interesuje.




Pozdrawiam czytających.

Ben32
 

bochendaro

New member
Ben32 napisał:
Kilka zdań od dystrybutora platform cyfrowych.

. . Oferta programowa jak i jakość oferowanych dekoderów też niestety jest mało zadowalająca ..
Witam
odniosę się do tego cytatu i nie zgodzę. :)
proszę prześledzić fora satelitarne, zbiegły się z czasem wymiany kart a tym samym koniec oglądania nielegalnego na podbitych kartach.(już nie wspomnę ze PC wymieniał 6 miesięcy co Cyfra zrobiła w miesiąc) I oto mamy ludzie zmuszeni byli podpisać umowy Cyfrą ale Ci klijenci którym się skończyło oglądanie Polsatu nie podpisali z nimi umowy tylko wybrali N lub TNK lub Cyfre.
Poczekajmy do 6 grudnia(znika całkowicie N2=>N3) zobaczymy jacy dystrybutorzy będą oblegani.
P.s Polsat w promocji daje umowę na 36 miesięcy co Cyfra odpowiada umową na 13 zobaczymy kogo konsument wybierze.
pozdrawiam
 

gwidongwidon

New member
Bez reklam
chcialem jeszcze zaznaczyc, ze dzisiejsze telewizory sa przystosowane glownie do odbioru kanalow HD , mo ze polsat o tym nie wie jeszcze, podstawowe kanaly juz dawno powinny byc w HD , kase na to napewno maja , jesli maja tylu abonentow - jeszcze !
 

aru

New member
dzieki za odpowiedzi, w takim razie poczekam do nowego roku.
Jestem wygodnicki i dla mnie wazne aby miec wszystko pod reka :)

pozdrawiam
 

bluray

Banned
Ben32;
najlepsza wypowiedź z jaką się spotkałem od lat w tym temacie.
Wreszcie wypowiada się profesjonalista, znawca oczekiwań szerokich TV fanów.
Nie wdajesz się w typową dyskusję o wyższości np. TVN nad POLSAT.

Dodam od siebie, że przyrost klientów SAT TV w tym roku, zwiększa także klapa DVB-T, bo ile można czekać na jakieś ustalenia,
Ale przede wszystkim wprowadzenie przez CP i C+ nowych, niezłamanych systemów kodowania.
IV kw. 2008 będzie super rekordem w historii SAT TV PL.

Na jakość nie ma jeszcze w Polsce zapotrzebowania, co potwierdzają stosowne badania rynku.
 

Bartos81

Member
Bez reklam
też miałem taki problem zanim kupiułem Nkę, co zrobić by mieć polsat, a teraz wogóle zapomniałem że mam polsat (z anteny dachowej) na nim nic ciekawego nie ma:) i czasem sobie w niedziele o nim przypomnę i ogladnę KOŚCi :)
 

janusz

New member
Bez reklam
Najlepszym wyjściem jest kablówka, szczególnie atrakcyjna w pakiecie z internetem i telefonem.
-niska cena
-programy z wszystkich platform N , C+ , CP.
-sporo programów HD.
-najmniej problemów technicznych, szczególnie związanych z pogodą.
Oczywiście warunek to porządna kablówka, choć i tym zdarzają się dziwne rzeczy. Ale jak sie dobrze trafi to nie ma lepiej.
 

arturro67

Member
janusz napisał:
Najlepszym wyjściem jest kablówka, szczególnie atrakcyjna w pakiecie z internetem i telefonem.
-niska cena
-programy z wszystkich platform N , C+ , CP.
-sporo programów HD.
-najmniej problemów technicznych, szczególnie związanych z pogodą.
Oczywiście warunek to porządna kablówka, choć i tym zdarzają się dziwne rzeczy. Ale jak sie dobrze trafi to nie ma lepiej.
NIE napisales ile to wszystko kosztuje kolego ....napisz prosze moze ktos zwariuje !! aaa nie zapomnij dodac pare zlotych za dekoder hd co miesiac !!
 

zoltan

New member
J-B napisał:
też miałem taki problem zanim kupiułem Nkę, co zrobić by mieć polsat, a teraz wogóle zapomniałem że mam polsat (z anteny dachowej) na nim nic ciekawego nie ma:) i czasem sobie w niedziele o nim przypomnę i ogladnę KOŚCi :)

Tez mam Polsat z anteny dachowej-siatkowej i ostatnio sobie o nim przypomnialem dzis w nocy na walke Adamka (okolo godzinki). Wczesniej ogladalem tez z godzinke tydzien temu, a tak to zasilacz wylaczony i zero odbierania z anteny naziemnej. Ale przyznam, ze moglby Polsat w n-ce sie znalezc, wtedy moglbym calkiem zapomniec o antenie siatkowej. A tak choc dziala slabo (dosc stara i niekompletna) to "musze" z niej czasem skorzystac jak mi sie "zateskni" za Polsatem.
 
J

Judash

Guest
janusz napisał:
Najlepszym wyjściem jest kablówka, szczególnie atrakcyjna w pakiecie z internetem i telefonem.
-niska cena
-programy z wszystkich platform N , C+ , CP.
-sporo programów HD.
-najmniej problemów technicznych, szczególnie związanych z pogodą.
Oczywiście warunek to porządna kablówka, choć i tym zdarzają się dziwne rzeczy. Ale jak sie dobrze trafi to nie ma lepiej.
Mialem kablowke Vectre 47 zlotych co miesiac, a teraz mam C+ za 20 zlotych i wieksza ilosc lepszej jakosci programow.Po roku C+ da mi 10% upustu.Vectra przez 10lat tylko podwyzsza abo.Internet to porazka nie polecam.Wystarczy chwilowy zanik pradu, burza i kablowka lezy! I dzwon w weekend do technika, a on poza zasiegiem.
 
Ostatnia edycja:
Do góry