Polsat i Cyfra razem

gabat

New member
Mam dekoder Cyfry+ (oczywiście antena i inne gdżety), a ponieważ niebawem MŚ w piłce nożnej chciałbym mieć możliwość oglądania wszystkich meczy (Polacy pewnie w finale nie zagrają) i pomyślałem żeby znaleść rozwiązanie, które zapewni taką zachciewajkę. Pytanie: co muszę zrobić/zakupić, aby móc ogladać Cyfrę lub Polsat (oczywiście nie chciałbym kupować dekodera Polsatu)?
Będę wdzięczny za wszystkie wskazówki, co do sprzętu (dekodery, karty, anteny, konwertery, ceny) i sposobu instalacji (może jakieś schematy).
 

arsenal

Moderator
VIP
Bez zakupu dekodera Cyfrowego Polsatu się nie obejdzie. W tej chwili nie ma możliwości zakupu samej karty i modułu CI Nagravision. Jest ot chyba jeden z większych błedów PC. Ignorują duży rynek a jak ktoś już ma swój tuner raczej nie ma ochoty na kupno drugiego.
 

gabat

New member
arsenal napisał:
Bez zakupu dekodera Cyfrowego Polsatu się nie obejdzie. W tej chwili nie ma możliwości zakupu samej karty i modułu CI Nagravision. Jest ot chyba jeden z większych błedów PC. Ignorują duży rynek a jak ktoś już ma swój tuner raczej nie ma ochoty na kupno drugiego.
Ok a może podejść do tematu odwrotnie: kupuję/wydzierżawaim dekoder Polsatu, który akceptuje karty C+ i wtedy korzystam z obu kart. Tylko co z instalacją - kierunek anteny itd., czy to można wykorzystać dla obu kart?
 

Deimos

Banned
Ja na filipku 6010 mam wykupioną karte cyfry i na niej chodził za free także cały polsat (po pewnych kombinacjach). Dwa dni temu wywaliło polszmat, ale chłopcy już nad tym pracują......
Cyfra i polszmat nadają z tej samej pozycji 13E i nie potrzeba żadnych kombinacji z przestawianem anteny.....
 
Ostatnia edycja:

arsenal

Moderator
VIP
gabat napisał:
Ok a może podejść do tematu odwrotnie: kupuję/wydzierżawaim dekoder Polsatu, który akceptuje karty C+ i wtedy korzystam z obu kart. Tylko co z instalacją - kierunek anteny itd., czy to można wykorzystać dla obu kart?
Nie ma w ofercie Polsatu tunera( a szkoda) który oprócz wejścia na ich kartę miałby choć złącze CI pozwalające dekodować C+ po dokupieniu modułu. Za duży koszt takiego sprzętu dla operatora. Tunery dla platform cyfrowych są z reguły ograniczone do niezbędnego minimum.
Deimos, wiem co potrafi Philips 6010 " po pewnych kombinacjach" ale od tego jest inne forum. Gabata sprawa czy z tego skorzysta.Tutaj chciał się dowiedzieć jak legalnie odbierać obie platformy i tego się trzymajmy o.k?
 
Do góry