POLSAT HD od piątku

kozikpl

Member
Jestem abonentem od ponad 2 lat.
Dzwonie dziś do nich żeby się zapytać o hd, pogadaliśmy troche (podał mi ceny 300 + 99 aktywacja) i pytam się czy dla stałych klientów jest jakaś promocja- żeby taniej było, a gość mi na to: może Pan kupić tuner razem z TV za 3600 (dokladnie nie pamiętam) myślałem, że nie wyrobie. Pytam się żeby taniej było to ten mi proponuje tuner z tv ;).
Popytałem się też o kanały hd to wychodzi ze jest tylko polsat sport (jak każdy wie) oraz kilka ogólno dostępnych kanałów HD ale jakich to już nie potrafił powiedzieć :).
Do kitu z takim hd :(

ps. polsat ogólnie mi odpowiada bo za 35zł mam wszystko co potrzebuje tylko od czasu gdy kupiłem tv lcd przydałoby się jakieś hd :)
 

klolik

New member
Dokładnie, chcąc się czegokolwiek na infolinii dowiedzieć odchodzimy z pustą ręką. Kupując LCD czy plazmę chcemy zobaczyć nowe możliwości i to HD, ale jak widać daleko nam jeszcze do reszty świata. Cóż pozostaje czekać...
Nie wiadomo nic w temacie przyszłej oferty HD, zwłaszcza cennika o programach nie wspomnę. Super 5 miesięcy gratis, a co potem?
Ale nie jest tak źle, w cyfrze zapowiadają przykładowo dekoder HD z PVR a na infolinii nikt nic nie wie. Przykład tu
 

pp56825

New member
czy ktos cos wie na temat przyszlosci HD w aster. nie chce tego wymieniac bo to jedyna mozliwosc internetu u mnie, no chyba zeby zrezygnowac z tv tylko i wtedy n'ke. ale moze ktos cos slyszam lub czytal
 

jarula29

Member
Macieks34 napisał:
Polsat olał stałych klijentow ,nic im nie zaoferował,wole wziasc sobie N-ke niz przepłacac za polsat.
zgadzam sie w 100%.
ja sam jestem abonentem od ok 2 lat, własnie przeszedłem na n-kę i jestem bardzo zadowolony. otóż zastanawiając się nad decyzją polsat HD czy n-ka dowiedziałem sie od przedstawiciela PC, że od marca kazdy kanał HD w PC bedzie kosztował ok.6 zł - PARANOJA! Tak więc zamienilem na n-kę którą kupiłem w promocji "wszystko gratis" tzn. 0 zł za aktywację, 0 zł za dekoder, do końca roku wszystko za darmo, następne 6 m-cy full pakiety za 48 zł, potem pakiety do wyboru ale minimalny koszt to 48 zł.

....i kto tu dba o klienta...:D
pozdro
 

Macieks34

New member
propozycja

Poniżej podaję ceny dekoderów Samsung HD wraz z opłatą abonamentową:

-Dekoder Samsung HD na własność za cenę 300 zł + 99 zł aktywacja, umowa na 24 miesiące, Pakiet Familijny 37,90 zł, lub Pakiet Familijny (37,90 zł) wraz z Pakietem Relax Mix (19,90 zł) bądź Pakiet Familijny (37,90 zł) wraz z Pakietem Relax Mix Film (29,90 zł)
Przy rejestracji Umowy, w zależności od promocji bezpłatnie nadawane jest:
*5 miesięcy Pakietu Familijnego i 1 miesiąc Pakietu Relax Mix Film – Umowa na Pakiet Familijny 37,90 zł
*5 miesięcy Pakietu Familijnego, 4 miesiące Pakietu Relax Mix i 1 miesiąc Pakietu Relax Mix Film – Umowa na Pakiet Familijny 37,90 zł wraz z Pakietem Relax Mix 19,90 zł
*5 miesięcy Pakietu Familijnego i 5 miesięcy Pakietu Relax Mix Film – Umowa na Pakiet Familijny 37,90 zł wraz z Pakietem Relax Mix Film 29,90 zł

-Dekoder Samsung HD na udostępnienie za cenę 199 zł + 1 zł aktywacja + opłata z tytułu udostępnienia 20 zł/mc, umowa na 25 miesięcy z opcja wykupu po 13 miesiącach, Pakiet Familijny 37,90 zł, lub Pakiet Familijny (37,90 zł) wraz z Pakietem Relax Mix (19,90 zł) bądź Pakiet Familijny (37,90 zł) wraz z Pakietem Relax Mix Film (29,90 zł)
Przy rejestracji Umowy, w zależności od promocji bezpłatnie nadawane jest:
*5 miesięcy Pakietu Familijnego i 1 miesiąc Pakietu Relax Mix Film – Umowa na Pakiet Familijny 37,90 zł
*5 miesięcy Pakietu Familijnego, 4 miesiące Pakietu Relax Mix i 1 miesiąc Pakietu Relax Mix Film – Umowa na Pakiet Familijny 37,90 zł wraz z Pakietem Relax Mix 19,90 zł
*5 miesięcy Pakietu Familijnego i 5 miesięcy Pakietu Relax Mix Film – Umowa na Pakiet Familijny 37,90 zł wraz z Pakietem Relax Mix Film 29,90 zł


-Zestaw satelitarny z dekoderem Samsung HD na własność za cenę 370 zł + aktywacja 99 zł, umowa na 24 miesięcy, Pakiet Familijny 37,90 zł, lub Pakiet Familijny (37,90 zł) wraz z Pakietem Relax Mix (19,90 zł) bądź Pakiet Familijny (37,90 zł) wraz z Pakietem Relax Mix Film (29,90 zł)
Przy rejestracji Umowy, w zależności od promocji bezpłatnie nadawane jest:
*5 miesięcy Pakietu Familijnego i 1 miesiąc Pakietu Relax Mix Film – Umowa na Pakiet Familijny 37,90 zł
*5 miesięcy Pakietu Familijnego, 4 miesiące Pakietu Relax Mix i 1 miesiąc Pakietu Relax Mix Film – Umowa na Pakiet Familijny 37,90 zł wraz z Pakietem Relax Mix 19,90 zł
*5 miesięcy Pakietu Familijnego i 5 miesięcy Pakietu Relax Mix Film – Umowa na Pakiet Familijny 37,90 zł wraz z Pakietem Relax Mix Film 29,90 zł

-Zestaw satelitarny z dekoderem Samsung HD na udostępnienie za cenę 199 zł + 1 zł aktywacja + opłata z tytułu udostępnienia 26 zł/mc, umowa na 25 miesięcy z opcja wykupu po 13 miesiącach, Pakiet Familijny 37,90 zł, lub Pakiet Familijny (37,90 zł) wraz z Pakietem Relax Mix (19,90 zł) bądź Pakiet Familijny (37,90 zł) wraz z Pakietem Relax Mix Film (29,90 zł)
Przy rejestracji Umowy, w zależności od promocji bezpłatnie nadawane jest:
*5 miesięcy Pakietu Familijnego i 1 miesiąc Pakietu Relax Mix Film – Umowa na Pakiet Familijny 37,90 zł
*5 miesięcy Pakietu Familijnego, 4 miesiące Pakietu Relax Mix i 1 miesiąc Pakietu Relax Mix Film – Umowa na Pakiet Familijny 37,90 zł wraz z Pakietem Relax Mix 19,90 zł
*5 miesięcy Pakietu Familijnego i 5 miesięcy Pakietu Relax Mix Film – Umowa na Pakiet Familijny 37,90 zł wraz z Pakietem Relax Mix Film 29,90 zł

-Dekoder Samsung HD na udostępnienie 99 zł aktywacja + opłata z tytułu udostępnienia 15 zł/mc, umowa na 24 miesiące, Pakiet Familijny 37,90 zł, lub Pakiet Familijny (37,90 zł) wraz z Pakietem Relax Mix (19,90 zł) bądź Pakiet Familijny (37,90 zł) wraz z Pakietem Relax Mix Film (29,90 zł)
Przy rejestracji Umowy, w zależności od promocji bezpłatnie nadawane jest:
*5 miesięcy Pakietu Familijnego i 1 miesiąc Pakietu Relax Mix Film – Umowa na Pakiet Familijny 37,90 zł
*5 miesięcy Pakietu Familijnego, 4 miesiące Pakietu Relax Mix i 1 miesiąc Pakietu Relax Mix Film – Umowa na Pakiet Familijny 37,90 zł wraz z Pakietem Relax Mix 19,90 zł
*5 miesięcy Pakietu Familijnego i 5 miesięcy Pakietu Relax Mix Film – Umowa na Pakiet Familijny 37,90 zł wraz z Pakietem Relax Mix Film 29,90 zł


-Zestaw satelitarny z dekoderem Samsung HD na udostępnienie 99 zł aktywacja + opłata z tytułu udostępnienia 15 zł/mc, umowa na 24 miesiące, Pakiet Familijny 37,90 zł, lub Pakiet Familijny (37,90 zł) wraz z Pakietem Relax Mix (19,90 zł) bądź Pakiet Familijny (37,90 zł) wraz z Pakietem Relax Mix Film (29,90 zł)
Przy rejestracji Umowy, w zależności od promocji bezpłatnie nadawane jest:
*5 miesięcy Pakietu Familijnego i 1 miesiąc Pakietu Relax Mix Film – Umowa na Pakiet Familijny 37,90 zł
*5 miesięcy Pakietu Familijnego, 4 miesiące Pakietu Relax Mix i 1 miesiąc Pakietu Relax Mix Film – Umowa na Pakiet Familijny 37,90 zł wraz z Pakietem Relax Mix 19,90 zł
*5 miesięcy Pakietu Familijnego i 5 miesięcy Pakietu Relax Mix Film – Umowa na Pakiet Familijny 37,90 zł wraz z Pakietem Relax Mix Film 29,90 zł

Ogolnie koszty sa zabojcze..Polsat odpadnie z walki o HD
 

klolik

New member
6zł/każdy program HD? czyli kombinują jak w C+. Jak ostatnio widziałem oferty w stanach gdzie za oglądanie HD też się płaci ekstra to u nas jest to zdzierstwo. Przykład: tam za HD płaci się dodatkowo 9,90$ ale za możliwość oglądania wszystkich kanałów HD, a te idą tam w dziesiątki, setki (zależnie od pakietu). Pomijam oczywiście to, że mało kto ma czas na oglądanie wszystkiego, ale jest to oferta dla wszystkich, każdy sobie coś wybierze. Płacenie ekstra za każdy kanał HD to już porażka. Nie ma ich jeszcze za dużo na naszym rynku i może dlatego operatorzy chcą nas wydoić ile się da. Ja chyba na razie poczekam z HD aż oferta będzie bardziej dla ludzi. Cennik dekoderów też pozostawia wiele do życzenia.
 

bartoszer

New member
uciekłem do n-ki!

witam!
ja tez robilem to co jarula29 ucieklem do n-ki i powiem wam jest o wiele lepiej w tej promocji 0 zł za wszystko i do 6 m. gratisy a pozniej 48 zł wiec i tak wiecej płaciłem juz na umowie bezterminowekj z CP bo 54.90zł a dzisiaj zakupilem dekoder tylko bo satka juz wisi z CP uruchomiwnie szlo szybko no i to hd jak dla mnie bomba pozdrawiam !
 

jarula29

Member
bartoszer napisał:
witam!
ja tez robilem to co jarula29 ucieklem do n-ki i powiem wam jest o wiele lepiej w tej promocji 0 zł za wszystko i do 6 m. gratisy a pozniej 48 zł wiec i tak wiecej płaciłem juz na umowie bezterminowekj z CP bo 54.90zł a dzisiaj zakupilem dekoder tylko bo satka juz wisi z CP uruchomiwnie szlo szybko no i to hd jak dla mnie bomba pozdrawiam !

to super że myslisz podobnie. a jak Ci poszło z rozwiazaniem umowy z polsatem bartoszer?
 

darek_k

New member
tak tylko w Polsacie za 37 zl są
- Nauka Discovery, Animal planet
- Sport Polsat , Euro , TVN Turbo
- Style Moda,TVN Style

to samo w Nce wyniesie 48 zł

Dodatkowo w Polsacie
1) w Polsacie jest TVN a w Nce nie ma Polsatu więc tu już jest uboższa oferta
2) od 2 grudnia mają być 3 kanały BBC które zdobyły na całym siwcie mnóstwo nagród za wysoka jakość merytoryczna i produkcji , moga to potwierdzić posiadacze SKY w UK.


Oczywiscie jest w Nce promoca za darmo 3 miesiące a w Polsacie 5 miesięcy za darmo a od 2 grudnia ma być jakas nowa "tajemnicza" promocja

Jest w Nce HD to chyba na starcie jakośc była dobra bo jak patrze u znajomych to im aż głupio a sami poczytacjie na grupie jakiej jakości jest to HD , chyba juz lepiej oglądac upskalowane DVD

W polsacie gorszej jakości jest Tv1 i 2 ale tak lepiej jak było rok temu.
 

Macieks34

New member
cena

Jedno nie wziales pod uwage w tych wyliczeniach..dekoder..w N masz go za 1 zł a Polsat chce 300zł albo 15 zł miesiecznie umowe na 24 miesiace...Ja naraznie mam i Polsat i N ale z polsatu rezygnuje chciałem go zostawic ze wzgledu na sport ale wole te pieniadze zainwestowac w HBO..
 

jarula29

Member
darek_k napisał:
tak tylko w Polsacie za 37 zl są
- Nauka Discovery, Animal planet
- Sport Polsat , Euro , TVN Turbo
- Style Moda,TVN Style

to samo w Nce wyniesie 48 zł

Dodatkowo w Polsacie
1) w Polsacie jest TVN a w Nce nie ma Polsatu więc tu już jest uboższa oferta
2) od 2 grudnia mają być 3 kanały BBC które zdobyły na całym siwcie mnóstwo nagród za wysoka jakość merytoryczna i produkcji , moga to potwierdzić posiadacze SKY w UK.


Oczywiscie jest w Nce promoca za darmo 3 miesiące a w Polsacie 5 miesięcy za darmo a od 2 grudnia ma być jakas nowa "tajemnicza" promocja

Jest w Nce HD to chyba na starcie jakośc była dobra bo jak patrze u znajomych to im aż głupio a sami poczytacjie na grupie jakiej jakości jest to HD , chyba juz lepiej oglądac upskalowane DVD

W polsacie gorszej jakości jest Tv1 i 2 ale tak lepiej jak było rok temu.

hm..jakoś nie trafiaja do mnie te argumenty. chciałbym zauważyć natomiast, że:
- TVP1 TVP2 w dalszym ciągu sa strasznej jakosci, to nie ulega najmniejszej dyskusji
- nie wziałeś pod uwagę opłat za dekoder w PC ( tak jak to słusznie zauważył Macieks34),
-na dzien dzisiejszy znamy te "tajemnicze promocje" PC, w których m.in programy w HD wchodzą juz od maja tego roku:)
- TVN na PC już nie długo: to tylko kwestia czasu zwiazana z wygaśnięciem umowy pomiędzy PC i ITI na emisję programów,
- co do programów informacyjnych, które mają się pojawić na PC no.. to się z tobą zgodzę. owszem jakośc merytoryczna tych programów nie podlega żadnej dyskusji (wiem bo mieszkam na wyspach) ale czy wiekszej frajdy nie da pakiet HBO ( 3 kanały HBO w tym jeden w HD-od marca w Nce) lub pakiet Filmbox (3 kanały filmowe w tym jeden również w HD - od grudnia w Nce)? ja osobiście wolę mieć 6 kanałów filmowych z dobrym kinem niż 3 kanały informacyjne, zawsze jest przecież tvn24 lub cnn...:D
- HD w Nce jest slabej jakości? no nie zgodzę sie z tym. trzeba pamiętać, że częśc programów na kanałach HD n-ka nadaje w oryginalnych rozdzielczościach po upskalowaniu, dlatego czasem HD nie wyglada jak HD.Niemniej to co mozna obejrzec na N-ce w HD jest tak znakomite, że pozostawia konkurencję daleko w tyle,

Reasumując PC swoją działalnościa marketingową traci klientów na korzyść N-ki gdzie decydującym czynnikiem są przemyslane i trafne oferty promocyjne no i oczywiście te pare kanałów HD. a na koniec małe zestawienie porównawcze:
Telewizja N kanały HD: TVN HD, MGM HD, DISCOVERY HD, NSPORT HD, FILMBOX Z JEDNYM KANAŁEM HD od grudnia, HBO z jednym kanałem HD od marca,
Polsat Cyfrowy kanały HD: Polsat Sport HD z bogatym wyborem siatkówki i niczym więcej.... a reszta .....wielka niewiadoma.

pozdrawiam:eek:k:
 

jarmalik

Member
Bez reklam
jarula29 napisał:
- HD w Nce jest slabej jakości? no nie zgodzę sie z tym. trzeba pamiętać, że częśc programów na kanałach HD n-ka nadaje w oryginalnych rozdzielczościach po upskalowaniu, dlatego czasem HD nie wyglada jak HD.Niemniej to co mozna obejrzec na N-ce w HD jest tak znakomite, że pozostawia konkurencję daleko w tyle,

No niestety ja mam też takie zdanie. N-kę mam od początku, cyfrę pół roku dłużej. I moja ocena ofert HD jest taka: n-ka co do oferty stoi w miejscu a co do jakości także zauważam pogorszenie jakości na kanale Discovery HD - w tej chwili RZADKO jest nadawany jakiś program w prawdziwym HD! Obraz HD w n-sport owszem jest bardzo dobry, ale po pierwsze wciąż tych programów jest mało, a poza tym nie rozumiem, dlaczego programy ze studia nie są nadawane w HD. Natomiast Cyfra+ po katastrofalnym początku (jakość oraz zamieszanie z modułami CI) skokowo poszła znacznie do przodu. Dla mnie największy plus to kanał NGHD który oferuje ciekawe programy i stosunkowo często wprowadza nowe pozycje. Jednak to co robi największe wrażenie to fenomenalna jakość obrazu (myślę że około 90% to prawdziwe HD) oraz fantastyczny dźwięk DD5.1. Canal+ Sport HD na razie mało nadaje w HD, ale to co widać, także jest wyśmienitej jakości. Zwłaszcza własne realizacje OE, Euroliga (szkoda tylko że tak kiepsko nam idzie:( ) czy ostatnio gala bokserska robią duże wrażenie! Całkiem niezłej jakości są także filmy w Canal+ Film HD chociaż mam wrażenie że to nie jest jeszcze jakość najwyższa no i wciąż jest za mało pozycji HD.
Jednym słowem wg mnie jakość Cyfry +HD jest generalnie dużo lepsza od n-ki. Polsatu HD nie mam więc nie mogę porównać.
 

tomo88

New member
Tylko wez pod uwage jeszcze cene. Dla mnie DiscHD nadaje w bardzo dobrej jakosci podobnie jak MGM choc to zalezy od filmu. Liga M w nSport to tez wielkie widowisko w swietnej jakosci nie mowiac juz o NHL ktorego musze przyznac dosc dawno nie widzialem. Od soboty startuje kolejny kanal filmowy w HD i teraz zobaczymy jak wyglada wysoka jakosc ktora pewnie bedzie porownywalna do swietnej jakosci TwT w TVN HD, ktore tez polepsza coraz bardziej oferte. Dla mnie wielka przyjemnoscia jest ogladanie Superwizjera w prawdziwym HD. Czekam tylko na przekazy na zywo w hd do pelni szczescia :)
 

Macieks34

New member
hd

Co do cyfry hd to sa tylko dwa filmy dziennie w Hd reszta ma tylko znaczek hd..NG jest robiony w wiekszosci w Hd reszta jest przerabiana.....
ogolnie jezeli chodzi o Hd mysle ze N jest na pierwszm miejscu..podba mi sie tvn w hd..ale mielismy tu rozmawiac o PC Hd ,wiec co mnie najbardziej dzis wkurzyło to ze jezeli chce miec hd musze od nowa pisac umowe i placic aktywacje ,to jest smieszne mam polsat prawie 3 lata i tak traktuja klijenta..Niech sie gryzna zobaczymy ile ludzi straca przez to ,jesli sie wezmie pod uwage ze sprzedaz cieniasow w tym roku przekroczy milion egzemplazy .wiec kazdy potencjalny nabywca bedzie chcial cos w Hd i pytanie gdzie pojdzie,co jest najtansze ??sami sobie odpowiedzcie:eek:k:
 

przemasg

New member
Ja również się pod tym podpisuję: jeśli CP nie zmieni swojej żałosnej polityki traktowania swoich klientów, to też doczekam do końca umowy i spadam...
 

jarula29

Member
przemasg napisał:
Ja również się pod tym podpisuję: jeśli CP nie zmieni swojej żałosnej polityki traktowania swoich klientów, to też doczekam do końca umowy i spadam...

no własnie i ja juz nie mogłem dłużej czekać. Kupiłem lcd parę miesięcy temu naiwnie wierząc, że PC jak najszybciej będzie chciało konkurować pod wzgledem HD i ... mocno się zawiodłem. kompletny brak szacunku dla klienta. jeszcze tylko dwa m-ce wypoowiedzenia i koniec tej początkowo udanej współpracy:mrgreen: . a n-ka w domu już od miesiąca i pozwala cieszyć się jakością HD:)

pozdro
 

jacek.ok66

New member
Ja mam C.P. od maja 2005 i kupilem na wlasnosc dekoder Samsunga. Gdybym chcial przejsc teraz na Polsat HD to co mam zrobic z tym swoim dekoderem? Mam go postawic jako podstawka pod kwiatek? Bo przeciez nie sprzedam go na allegro, gdyz w Polsacie karta jest powiazana z dekoderem nieprawdaz?
Mam od roku rowniez N-ke ale tylko w Polsacie bedzie mozna obejrzec Euro 2008 i to tylko tam w High Definition. Dlatego zapewne skusze sie na ich dekoder ale zrobie to chyba w maju 2008 jak sytuacja bardziej sie wyjasni odnosnie kanalow i cena za HD. Poza tym dlaczego mam podpisywac nowa umowe na 15 miesiecy w momencie gdy juz jestem abonentem od 1,5 roku i chodzi mi wylacznie o wymiane dekodera?
 

pinky

New member
platformy

Jestem abonentemC+ i Cyfry od poczatku.Oni traktują mnie jak śmiecia.Ale maja polska ligę i dlatrgo płacę abonament tyle lat.z tym że ostanio juz co roku wypowiadam i dostaje dopiero w miarę atrakcyjne warunki.n kupiłwm ze względu na sport LM iBumdesliga i przy okazji kanały filmowe.32zł to naprawde pikuś przy C+.I jeszcze ciągle dostaję oferty dla stałych klientów aktualnie dekoder z HDD za darmo i pełny zakres za 3 pakiety.Czuję że mnie chcą zatrzymac.PC też miałem gdy mieli LM i do teraz mnie zapraszają.Zobaczymy kto dostanie Orange ekstraklase.
Teraz dodatkowo okazało się że n-ka nadaje w rozdzielczości HD co pozwala na super obraz w LCD i PDP.Polecam:hmm:
Chyba z 10 lat temu zostałem oszukany przez telefonię plusa i cała moja rodzina korzysta z ORANGE .To są skutki braku polityki marketingowej polegającej na naborze nowych klientów nie pamiętając o aktualnych.
Ale to tak na boku.
 

Zoltyy

New member
Dekoder Samsung HD

Urzeczony skończoną umową z CP (nie muszę czekać 3 miesięcy itp itd), pomyślałem sobie że podpisze nową i w ramach "Mikołaja" sprawię sobie nowy dekoder. Mam Humaxa 2000, ale jego współpraca z kartą/modułem CP pozostawia wiele do życzenia a i odbiór nie jest idealny. W przeszłości próbowałem też Topfielda 7700, ale nie było lepiej - było tylko inaczej: zamiast makrobloków na słabych kanałach w miejscu delikatnych przejść tonalnych (to Humax), miałem lekko nieostry obraz na wszystkich kanałach.
Wracając do dzisiejszej wyprawy do dealera CP: po podłączeniu do małego LCD lekkie przerażenie - makrobloki na kanałach na których nawet Humax radzi sobie OK (Animal Planet), aż bałem sie przełączać na Kino PL (które daje największą "kaszankę" na Humax'ie). Podczas przebiegania kanałów zauważyłem problemy również na TV Polonia, która w domu odbiera bardzo dobrze. Teraz sobie myślę że to mogła być wina TV, ale nie podpiszę umowy na 17 m-cy, żeby w domu przekonać się że to jednak słaby dekoder.
Coś co mnie uderzyło - nie da się w nowym modelu Samsunga "zaprogramować" oglądania programów z różnych kanałów. Tzn. dekoder nie przełączy o odpowiedniej/zadanej godzinie kanału, po to chociażby żeby nagrać sobie co nieco podczas urlopu. Co więcej dowiedziałem się, że żaden dekoder CP tej funkcji nie posiada - jeszcze nie doszli do poziomu stareńkich dekoderów Wizji które miały taką możliwość.
Tak czy inaczej zostałem przy Humax'ie z Topfiedem w odwodzie - do czasu aż CP nie zmieni kart, na nowe niewspółpracujące z w/w dekoderami.

Parafrazując ś.p. Jana Himilsbaha - narobili platform/dekoderów, a oglądać i tak nie ma czego;)
 
Do góry