POLSAT HD od piątku

bluray

Banned
Od 2 listopada br. w sieci sprzedaży Cyfrowego Polsatu będą dostępne dekodery HD firmy Samsung, które pozwolą wszystkim zainteresowanym widzom na odbiór kanałów wysokiej rozdzielczości.

W ofercie platformy będzie dostępny Polsat Sport w HD. Widzowie Cyfrowego Polsatu będą mieli możliwość dokonania wyboru pomiędzy programem nadawanym w tym samym czasie w Polsacie Sport w technologii SD lub HD.

Do oferty platformy będą sukcesywnie wprowadzane kolejne kanały HD o tematyce filmowej, sportowej, edukacyjnej i rozrywkowej. Do 31 marca 2008 r. wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu posiadający dekoder Samsung HD będą mogli oglądać bezpłatnie kanały HD dostępne w ofercie platformy.

Dekodery HD Cyfrowego Polsatu będą dostępne na terenie całej Polski w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży platformy. Dekoder na własność kosztuje 300 zł, a opłata aktywacyjna wynosi 99 zł. Klienci dokonujący jednorazowej wpłaty w wysokości 199 zł i wnoszący przez 12 miesięcy regularne opłaty z tytułu udostępnienia sprzętu w wysokości 20 zł miesięcznie, staną się po 13 miesiącach właścicielami dekodera. Opłata aktywacyjna wynosi w tym przypadku 1 zł. Można też wybrać opcję udostępnienia dekodera przez platformę i korzystać z niego ponosząc jednorazowy koszt aktywacji w wysokości 99 zł oraz wnosząc regularne opłaty z tytułu udostępnienia sprzętu w wysokości 15 zł miesięcznie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

B@nita

New member
bluray napisał:
Do 31 marca 2008 r. wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu posiadający dekoder Samsung HD będą mogli oglądać bezpłatnie kanały HD dostępne w ofercie platformy.

Lol,tzn że po 31 marca za kanały HD widzowie będą musieli dodatkowo płacić ?Jak tak to wolę n,i po co mi na własność ten ich samsung ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

iwanex

New member
Nie ma zadnej dzierzawy. Albo 300 od reki albo 199 od reki i przez 12 miesiecy po 20 zl. Takze kicha. Dzisiaj biorac nie wiadono co w przyszlosci bedzie z ich oferta HD. Zostanie mi placic ile chca lub dekoder HD ustawiony na SD.
 

Macieks34

New member
polsat

czy ktos moze ma juz ten sprzet w domu??i czy polsat sport hd wogole nadaje..na kanale 5 jest test ale na zwyklym nic nie widac jestem ciekaw czy na Hdmi jest obraz
 

pmcomp

New member
Macieks34 napisał:
czy ktos moze ma juz ten sprzet w domu??i czy polsat sport hd wogole nadaje..na kanale 5 jest test ale na zwyklym nic nie widac jestem ciekaw czy na Hdmi jest obraz

Spieszcie się, bo ar2 wytnie tego posta jak nic :grin: :mrgreen: :p :

http://**********.com/index.php?showtopic=7455

Zamiast tych gwiazdek wstawcie sobie hdtv i nazwę naszego pięknego kraju (pisane razem).
Oj ar2, nieładnie :krol: , cenzura ??? :cool: .

Pozdro
 
Ostatnia edycja:

fan HDTV

New member
Czytając tę ofertę zaczynam bardziej doceniać ofertę ITI. U nich opłata za dzierżawę nboxa wynosi 0 zł (w CP 15 zł miesięcznie), przy takim samym poziomie opłaty aktywacyjnej - 99 zł.
 

Hawkmoon

New member
fan HDTV napisał:
Czytając tę ofertę zaczynam bardziej doceniać ofertę ITI. U nich opłata za dzierżawę nboxa wynosi 0 zł (w CP 15 zł miesięcznie), przy takim samym poziomie opłaty aktywacyjnej - 99 zł.

no jeśli przymusowe korzystanie z usługi vod nie nazywasz jakąś tam formą opłaty za dzierżawę to spoko...
 

jkfish

New member
Hawkmoon napisał:
no jeśli przymusowe korzystanie z usługi vod nie nazywasz jakąś tam formą opłaty za dzierżawę to spoko...

Przy zwykłym nbox-ie (nawet gdy korzystasz z promocyjnego zakupu) nie ma przymusu korzystania z VOD,
z tego banalnego powodu że biały nbox tej usługi nie udostępnia.
 
Ostatnia edycja:

klolik

New member
antena HD

:shock: :? :lol:
To się uśmiałem jak dziś przeglądałem stronkę CP. Patrzę, zaktualizowali ofertę na stronie, myślę sobie - zerknę. A tam takie cudo - dekoder HD+antena HD (wybieramy opcję dalej i tam wszystkie dekodery)
Czy ktoś mnie może oświecić, bo jeszcze nie widziałem nigdzie anteny HD. To jakaś nowość? :-D :hmm: :confused:
Co ciekawe wybór większego abo nie ma wpływu na cenę zestawu. No może poza pakietem mini.
 

goresh

New member
zestaw antenowy do HD jest poprostu większy, przyczyny można znaleźć w tym lub innym wątku o polsacie, sam go nawet poruszałem,
CP "mówi" że z uwagi na hd musi być większa antena, i tyle :) nie mówią jaka ani nic, a okazuje się że 70cm raczej powinno wystarczyć,
a właśnie czy mają już jakąś ofertę dla obecnych abonentów na przejście z sd na hd?

pozdrowionka :cool:
 

wmwjas

New member
Witam,
W tej dziedzinie jestem kompletnym laikiem, stąd pierwsze pytanie, czy będąc już właścicielem takiego dekodera HD CP, to czy będzie możliwe skorzystanie z niego na innych platformach, czy tylko CP?

Porównałem wszystkie aktualne promocje i wychodzi, że przy 24 miesiącach umowy średnia opłata miesięczna w poszczególnych platformach wynosi:
C+ - pakiety podstawowy + premium + 2xHD - prawie 85 zł
N - 4 pakiety - 60 zł
CP - 65 zł (tu dekoder i antena pozostaje)

Wg mnie najatrakcyjniejsza programowo jest C+, ale najdroższa.
CP posiada zaś najszersze spektrum podstawowych programów + niewiadoma przyszła oferta HD
N-ka wg mnie jest najuboższa, a trudno też ocenić jakość nowej oferty filmowej (dopiero będzie) i analogicznie jakość i ceny opcji płatnych.

Zatem przed decyzją mój ranking (chyba, że wskażecie inne opcje) jest taki 1. CP 2. C+ 3. N

Pozdrawiam
 
Do góry