Polsat Hd Mega Porażka!!!!!!

kocur75

Klub HDTV.com.pl
VIP
jezu, probuje zakupic dekoder HD polsatu na ME i tu sie zaczyna droga przez mękę. sprzedaja ludziom dekodery HD ale nie maja zadnego kanalu HD (polsat sport jak i HBO to sygnal testowy), w zwiazku z tym ze sygnal testowy to nie ma nigdzie programu i nie mozna potwierdzic sprzecznych informacji, ktore dostaje. tzn. czy zawartosc polsatu sport Hd to jest to samo co polsat sport extra. wg infolinii, tak lub nie - zalezy od konsultanta, kupujac u nich dekoder w opcji pre paid lub tez na abonament nie podpisuej sie umowy na kanaly hd. w zwiazku z tym rownie dobrze na kanale sport hd moze nie byc nic puszczane. probowalem tez uzysakc info czy wszystkie mecze beda w hd. podobno tak, ale tutaj nie ma tego wpisanego nawet na ulotkach. tylko slowa osoby z punktu polsatu.
dalej wg osoby z punktu jak i infolini polsat sport hd w obu opcjach pre paid jest na caly okres. czyli 4 lub 6 m-cy. a wg sprzedawcow z allegro tylko do konca czerwca.

dla mnie ten mega burdel to mega porażka patrzac chcociazby na podejscie konkurencyjnej platformy n do klienta.

wiem ze nic nie wiem i jeszcze mam za to randke w ciemno zaplacic 599 pln.

TRAGEDIA!

na infolini podaja dystrybutorow - u zadnego nie ma dekoderow hd. widzialem w carrefour i chyba tam sie zaopatrze bo musze.
 

pwys

New member
Ja bym się poważnie zastanowił nad tym HD od polsatu. 600zł za dekoder? to chyba jakaś kpina. W n dostałem dekoder za 0zł, a 600zł to nawet nie zapłace za abonament za rok (3 pakiety).
Zgadza się Euro 2008 będzie w polsacie tylko co potem? można się już domyślać że przez następne kilka miesięcy będą powtórki meczów w HD :mrgreen:
 

Ramzes765

New member
Bez reklam
Polsat w ogole jest nie przygotowany do transmisji w HD. Brak sprzetu, brak modułow HD, brak informacji!!!
Uruchomili te testowe kanaly tylko dlatego ze N i Cyfra juz nadaja w HD i nie chceili zostac w tyle jako staromodna platforma.
Tak naprawde nie wiadomo czy wszystkie mecze beda w HD, bo przeciez Polsat Sport HD to nie jest polsat sport extra:hmm:
I badz tu czlowieku madry, zamiast zarobic na ME to sobie samobója strzelaja.
 

kocur75

Klub HDTV.com.pl
VIP
juz kupilem w carrefour :) bo gdzie indziej sie nie da przed mistrzostwami.

porażka goni porażkę patrząc na jakość kanałów tych samych w porównaniu do n-ki to dno to jest. na tym samym kablu na tej samej antenie na tym samym tv. mialem mieć do wyboru 2 pakiety, 1 na 4 miechy jeden na 6 miechow. dupa. mam juz odpalone na 4. na infolinie sie nie mozna dodzwonic aktualnie. abonent czasowo niedostepny przy probie polaczenia z konsultantem (sic!:. na ulotce ktora wzialem jest napisane ze do 30.06 polsat sport hd jest w cenie.


jezuuuuuu. dno totalne.amatorka pełna. jednego moge byc pewien. nigdy wiecej polsatu cyfrowego - przynajmniej do finalow MŚ.

ale najlepsze jest to ze na firme nie mozna kupic na fv - podpisac umowy tez na firme nie da rady. to jakas nowosc, ta dyskryminacja firm. kupilem w carrefour i mam fv.

u mnie opcja jest taka ze biore to tylko i wylacznie na ME i po ME od razu na allegro. pewnie ze 100 pln sie wezmie moze. i 100 pln zwrotu z vat.


najgorsze jest to ze zmuszaja czlowieka do kupna chlamu i to jeszcze chlamu w worku :)
 
Ostatnia edycja:

kocur75

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ramzes, wg pracownicy infolini, ktorej mam nazwisko jak i znam godzine kiedy dzwonilem, polsat sport HD bedzie nadawal z ME to samo co polsat sport extra. pytalem sie 3 razy.


tak by the way to obraz jest jak rozmyta kupa po hdmi, czy jest sens skolowac component - moze bedzie lepiej, co?
 

Rejter

New member
kocur75 napisał:
wiem ze nic nie wiem i jeszcze mam za to randke w ciemno zaplacic 599 pln.

TRAGEDIA!

Ja wziałem na rok cp i zapłaciłem 99 pln za aktywacje i płace za wynajem tunera 5 pln miesięcznie. Za 11 miesięcy zerwę umowę i skorzystam z nowych promocji np nowy tuner z dyskiem hd lub sam moduł dostępowy hd.Po co bierzesz tuner na własność. Jego funkcjonalność po opuszczeniu cp jest zadna.
W kanał plus za wynajem płaciłem 15 pln miesięcznie. Dodatkowo za mniejszą opłatę miesięczną około 12 pln mam w cp paczke hbo w tym jeden program hd.
 

kocur75

Klub HDTV.com.pl
VIP
dlatego ze polsat mi jest na kij potrzebny- tylko na ME. a chce w HD bo polsatu nie mam innego. a chce HD bo w SD to mecze mnie nie ciesza. a do telewizji mam n-ke.

a te ich "oferty" na abonament to jeszcze mniej oplacalne dla mnie byly po przeanalizowaniu.
 

Rejter

New member
Rownie dobrze mogłeś mieć ME w HD na RTLu live [koment z radia] lub na eurosport hd z poslizgiem. Nie rozumiem twojego zakupu. Chyba nie przemyślałeś sprawy i kupowałeś kota w worku.
 
Ostatnia edycja:

Tom@FK

New member
Dziś kupiłem CP i podłączyłem chwilowo do rodziców Szajsunga ... sygnał bardzo przyzwoity jak na mój gust ( rodzice mają cyfre ).wszystko zależy od nadawcy ... tvp1,tvp2 to dramat ale większość jest całkiem całkiem.Dziwne jest to ,że przy połączeniu dekodera ( szajsung hd) przez component obraz jest gorszy niż po euro ... mniej ostry , poszarpane krawędzie , litery itp ...

W piątek dojedzie panas px80 to zobacze u siebie jak to gra ;)
 
Ostatnia edycja:

prosper5250

New member
posty kocura to chyba sobie wydrukuję i będę pokazywać klientom, gdyby któryś wpierał mi że polsat jest lepszy od enki... po cóż miałbym się produkować przez 15 minut, jak to zwykle bywa, skoro wystarczy, że wręczę mu opinię w formie pisemnej "zadowolonego klienta polsatu cyfrowego", buehehe!
 

kocur75

Klub HDTV.com.pl
VIP
komedii ciąg dalszy



po odpaleniu dekodera (zakupionego w carrefour) okazalo sie ze ogladam programy a teoretycznie nie powinienem przynajmniej wg goscia z infolini/pomocy technicznej. karty nie bylo zarejestrowanej w systemie. bardzo sie zdziwil, ze ogladam np. polsat sport extra czy polsat sport hd. na moje pytanie to w jakim celu mam rejestrowac karte nie potrafil odpowiedziec.

zarejestrowalem jednak, zeby sie nie okazalo w niedziele o 20 -tej ze wylączona ją ;)

co do możliwosci dodzwonienia sie na infolinie to gratuluje półmózgom z polsatu, ze nie wpadlo im do glowy, ze przed ME bedzie wiekszy ruch.

AMATORKA PEŁNA
 

Rejter

New member
Przez miesiąc bedziesz miał odkodowane wszystkie programy. Potem dostaniesz maila na sat odbiornik wyświetli ci sie na ekranie termin pierwszej płatności.
 

PiterKDL

New member
kocur75 napisał:
tak by the way to obraz jest jak rozmyta kupa po hdmi, czy jest sens skolowac component - moze bedzie lepiej, co?
Nie sprawdzałem Polsatu Sport HD po HDMI ale po componencie i muszę przyznać, że puszczane kawałki testowe robią wrażenie na Bravii 37'' HD Ready (może na Full HD się rozmywa, nie sprawdzałem). Obraz wyraźny, widać najmniejsze detale. Aby nie było, że to tylko te testowe kawałki są fajne - raz widziałem równoległy do Polsatu Sport przekaz w HD z jakiegoś meczu siatkówki na żywo. Żadnego pogorszenia jakości. W porównaniu co zaserwował mi Polsat Cyfrowy w ramach promocji - ileś tam tygodni HBO HD - nie wiem, czy to filmy w tym HBO były sztucznie skalowane, ale nie wyglądały one dobrze w porównaniu z przekazem PS HD.
 

prosper5250

New member
PiterKDL napisał:
Nie sprawdzałem Polsatu Sport HD po HDMI ale po componencie i muszę przyznać, że puszczane kawałki testowe robią wrażenie na Bravii 37'' HD Ready (może na Full HD się rozmywa, nie sprawdzałem). Obraz wyraźny, widać najmniejsze detale. Aby nie było, że to tylko te testowe kawałki są fajne - raz widziałem równoległy do Polsatu Sport przekaz w HD z jakiegoś meczu siatkówki na żywo. Żadnego pogorszenia jakości. W porównaniu co zaserwował mi Polsat Cyfrowy w ramach promocji - ileś tam tygodni HBO HD - nie wiem, czy to filmy w tym HBO były sztucznie skalowane, ale nie wyglądały one dobrze w porównaniu z przekazem PS HD.
właśnie: HBO HD to chyba w 720p idzie...
 

tucz

Member
kocur75 napisał:
ale najlepsze jest to ze na firme nie mozna kupic na fv - podpisac umowy tez na firme nie da rady. to jakas nowosc, ta dyskryminacja firm. kupilem w carrefour i mam fv.

u mnie opcja jest taka ze biore to tylko i wylacznie na ME i po ME od razu na allegro. pewnie ze 100 pln sie wezmie moze. i 100 pln zwrotu z vat.

tak z ciekawosci. Czy ja dobrze zrozumialem, ze kupiles to na firme? I pozniej wrzucisz to w koszty i odliczysz VAT? A jak to uzasadnisz przed urzedem skarbowym?
 

kocur75

Klub HDTV.com.pl
VIP
zgadza sie to z profilem mojej dzialalnosci. produkuje m.in filmy reklamowe.

Z DALEKA OD TEGO POLSATOWEGO SZAJSU. PRZESTAŁ ŁAPAĆ JAKIKOLWIEK SYGNAŁ.


mam pytanie, czy można oddać do sklepu carrefour go. biorąc pod uwagę, ze kupilem go 4.06? jak to wynika z przepisow?

bo wymiana gwarancyjna w ciagu 10 dni nie jestem zainteresowany.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

trollu

New member
Kocur - po co tyle emocji? Przez trzy ostatnie dni dzielisz się z całym światem niezadowoleniem, którego nie potrafię zrozumieć.. Piszesz o zmuszaniu do zakupu - kto cię zmusił?
Jesteś niezadowolony - idziesz do sklepu i oddajesz (rękojmia?), a mecze oglądasz w knajpie (prawdopodobnie również z tunera PC HD).

Mam Samsunga HD z PC, działa z projektorem HD ready bardzo dobrze - zarówno na Eusrosporcie HD (transmisja z RolandGaros) jak na Polsat Sport HD (wieczorne stuidio Euro 2008). Połączyłem się przez kabelek hdmi, testowałem to bezpośrednio z projektorem i z wykorzystaniem ampli onkyo - wszystko gra, obraz ostry...

Co do możliwości zakupu / kłopotów z aktywacją - kupiłem tydzień temu u pierwszego lepszego dealera PC (Gdynia), zamiast męczyć się z numerem podanym na ulotce zadzwoniłem na standardową infolinię PC i dodzwoniłem się za pierwszym razem, aktywowałem pakiet który chciałem....
Jak widać możliwe są i dobre scenariusze w tej bajce :)
 
Do góry