Polsat czy Cyfra + ?

media

New member
Kiedy w Polsce HDTV ?

Może ktoś wie czy w tych stacjach będzie nadawany nowy sygnał ? Bo na TVP - to pewnie poczekamy kilka dobrych lat . Chciałbym mieć taki dobry sygnał w swoim telewizorze , bo nie dość że często lecą same nudy to jeszcze ta jakość. Ale jak się popatrzyło na pokaz - widziałem w Olsztynie na ostatnich Targach Oltarbud.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Telewizja polska prowadzi rozmowy ze swymy konkurentmi w Polsce o jednej paltformie cyfrowej. Ale idzie to z oporami . W wywiadzie prezes telwizji Polskiej powiedział ,że HDTV zagości w Polsce wkrótce .Co to znaczy ? Nie wiadomo . Ja myślę ,że to przestrzeń ok. trzy lata /nie złe zaraz/ .Jeśli ktoś kupuje plazmę lub LCD na dŁużej niż trzy lata musi brać pod uwagę możliwość odbioru telewizji wysokiej rozdzielczości aby nie musiał wymieniać odbiornika. Znacznie szybciej będzie sprzedaż odtwarzczy dvd ktor odtwarzać będą filmy HDTV .
pozdrawiam
 

max

New member
Czytałem ,że w rożnych krajach Cyfra atakuje HDTV cz wiecie coś na ten temat w Polsce ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wiem ,że są prowadzone rozmowy. W innych krajach Canal + podjął już decyzje. Myślę ,że u nas też szybko pójdzie.
pozdrawiam
 
Do góry