Półramowy ekran projekcyjny WERSAL MW210P

Bambolo82

Banned
Tidus1024 napisał:
Bambolo: Sorry, tak trochę off-topic. Ile zapłaciłeś za rolety podgumowane w Castoramie? I za jaki mniej więcej rozmiar? Bo dziś wstąpiłem do sklepu z roletami i zrobili mi kosztorys na grubo ponad 1000 zł. :confused:
Za 2 rolety (na okno 2 skrzydłowe), standardowa szerokość, podgumowane, z kasetkami, przyklejane do ramy okna, bezinwazyjny montaż samodzielny w 15 min., wykonane na zamówienie (2 tygodnie czekałem niestety) zapłaciłem chyba ok. 100 zł w Castoramie (40 zł zadatku, reszta przy odbiorze)

za długość rolety do ok. 150 cm nie płacisz nic ekstra

to było chyba tak w maju 2008
 
Ostatnia edycja:

kazoo

New member
W jednym pomieszczeniu gdzie teraz mam komputer i glosniki i tam ogladam filmy mam miejsce na ekran, w drugim pomieszczeniu gdzie ogladam narazie tylko tv bo nie mam jeszcze odpowiednich glosnikow, a te co mam do tv wystarcza wiec przenosze tylko projektor, a pomieszczenie jest dosc duze bo ma jakies 5x7 metrow i wiekszy problem bede mial z ustawieniem projektora bo bedzie musial stac na srodku pokoju wiec jednak chyba zamowie ekran polramowy WERSAL MW220P, wlasnie tez zastanawialem sie czy takie przenoszenie nie znieksztalci troche ekranu ale mysle ze jak juz raz go przywiesze to takie przenoszenie znudzi mi sie i bedzie caly czas w jednym miejscu
 

Tidus1024

New member
Bez reklam
Bambolo82 napisał:
Za 2 rolety (na okno 2 skrzydłowe), standardowa szerokość, podgumowane, z kasetkami, przyklejane do ramy okna, bezinwazyjny montaż samodzielny w 15 min., wykonane na zamówienie (2 tygodnie czekałem niestety) zapłaciłem chyba ok. 100 zł w Castoramie (40 zł zadatku, reszta przy odbiorze)

za długość rolety do ok. 150 cm nie płacisz nic ekstra

to było chyba tak w maju 2008

Dzięki. Będzie trzeba się przejechać do Castoramy i zobaczyć na ile tam to wycenią.
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
>> kazoo

A może dwa ekrany? ;)
Tanie i nienajgorsze są te prod. Optomy, jest o nich wątek na forum.

Już zapomniałem po co Ci dwa ekrany.
Jeśli kino w jednym pokoju, a w drugim TV z projektora, to myślę że do TV wystarczyłoby pomalować ekran na dobrze wyszpachlowanej i wyszlifowanej ścianie. Ja bym tak zrobił, TV nie jest dla mnie zbyt ważna.
Chyba że byłoby to Discovery HD, tu już się można zastanowić.
Co o tym sądzą użytkownicy projektorów?
 
Ostatnia edycja:

Bambolo82

Banned
Myślę że pomysł Wiatraka (od strony ekonomicznej i praktycznej) polegający na namalowaniu drugiego ekranu do telewizji jest dobry.
:eek:k:

Zły jest natomiast od strony estetycznej (Co na to twoja małżonka albo współlokatorzy!?).
:confused:

Nadal uważam że trochę przesadzasz z pomysłem oglądania projektora w 2 pokojach. Jestem prawie pewien że nie będzie chciało Ci się tego nosić i ustawiać. Będziesz się godzinę bawił w taszczenie projektora, podłączanie, żeby obejrzeć akurat w drugim pokoju godzinny Show Szymona Majewskiego??? No a potem druga godzina pracy z przenoszeniem tego z powrotem żeby obejrzeć jakiś film już w drugim pomieszczeniu???
:confused:
 
Ostatnia edycja:

kazoo

New member
Juz pisalem ze jednak przywiesze ekran w jednym miejscu i tam zorganizuje sobie wszystko do ogladania, zdecydowalem sie na polramowy WERSAL MW220P i mysle ze to dobry wybor. A chcialem ogladac w dwoch pomieszczeniach bo jeszcze nie do konca mialem wszystko gotowe i nie bylo dobrych warunkow ( w jednym malo miejsca w drugim brak glosnikow) ale mysle ze z czasem wszystko skompletuje i bede cieszyl sie moim wlasnym kinem domowych. Dziekuje wszystkim za rady
 

kazoo

New member
Mam od piatku ekran wersal i w piatek go zamontowalem tylko nie wiem czy dobrze to zrobilem bo na bokach ekran zwija sie, boczne bordery odstaja od sciany czy to normalne ekran sam sie wyprostuje czy cos mam z tym zrobic?
 

Tidus1024

New member
Bez reklam
kazoo napisał:
Mam od piatku ekran wersal i w piatek go zamontowalem tylko nie wiem czy dobrze to zrobilem bo na bokach ekran zwija sie, boczne bordery odstaja od sciany czy to normalne ekran sam sie wyprostuje czy cos mam z tym zrobic?

Nie wyprostuje się, po prostu pod wpływem temperatury pokojowej materiał się kurczy.
 
Do góry