Polecane firmy

batonx

New member
Jaką firmę(y) polecacie do instalacji kina domowego. Interesuje mnie pełna opcja: projekt, zakup sprzętu, realizacja, etc. Województwo mazowieckie, najlepiej Warszawa. Ma to być średnia/wysoka półka jeśli chodzi o jakość/cenę.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Może napisz więcej danych? Czy posiadasz już sprzęt i chcesz tylko profesjonalną firmę do przeprowadzenia kalibracji i rozstawienia sprzętu? Czy może chcesz również zakupić dopiero elementy zestawu? No, i dlaczego chcesz drogo płacić za coś co mozna samemu przeprowadzić przy odrobinie chęci? Myślisz że goście z salonów coś więcej wiedzą niż ktoś siedzący w temacie?
 

batonx

New member
Napisałem że jestem zainteresowany 'pełną opcją', czyli włącznie z zakupem sprzętu. Oczywiście mógłbym to zrobić sam, ale po pierwsze się na tym nie znam, a interesuje mnie profesjonalny doradztwo i realizacja, a po drugie specjalistyczne firmy powinny zaproponować optymalny sprzęt i lepsze ceny. Średnia półka: całość realizacji do 100 000PLN.
 

batonx

New member
najlepiej zamów firmę bo są takie co robią projekty zaadoptują ci pomieszczenie dopasują konfiguracje sprzętową pod ciebie ustawią po podłączają.Jak bym miał zamysł i budżet taki jak ty to nie szukał bym info na forach tylko w googolach firm co tym się zajmują oni doradzają i robią a ty im za to płacisz

Tak właśnie robię, ale chciałbym poznać opinie. Np. o tej firmie:
Sterowanie oświetleniem, kino domowe, multiroom, loewe
 

steeze

steeze
Pomagam
VIP
Na temat tej firmy nie napiszę nic bo słabo znam, ale polecę inną. Jeśli jesteś zainteresowany napisz proszę na PW, podam Ci kontakt do odpowiedniej osoby.
 
Ostatnia edycja:
Do góry