Polecam sklep internetowy Market Media

Darek30

New member
Polecam sklep internetowy Market Media - http://www.marketmedia.pl

W dniu 19.08 zakupiłem w nim TV Pioneer PDP-LX5090 wraz z podstawą i głośnikami. Transport do Pszczyny, płatne przy odbiorze.
Obsługa zamówienia zrealizowana była wzorowo. Kontakt z przedstawicielem sklepu miły, rzeczowy i wyczerpujący.
Przesyłka bez najmniejszego zarzutu: W terminie, sposób zapakowania taki jak ustaliliśmy, nieotwierane i nieuszkodzone kartony oraz nieuszkodzony i fabrycznie nowy sprzęt, który funkcjonuje prawidłowo.
Jestem bardzo zadowolony z zakupu, szczerze polecam.

Pozdrawiam
Darek

PS. Dla zainteresowanych dodam, że sam PDP-LX5090 w dniu 19.08 kosztował 8999 zł.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Proszę w miarę możliwości skracać długie cytaty. Szczególnie, gdy odnoszą się do wpisów znajdujących się nieco wcześniej.

ArtS :)
 

Darek30

New member
Za samego Pioneera PDP-LX5090 zapłaciłem dokładnie 8999 zł. Kupowałem jeszcze podstawę i głośniki. Była wtedy taka cena w tym sklepie, a trafiłem tam przez Ceneo, które sprawdzałem codziennie. Podobno było kilka sztuk w promocji za tę cenę. Następnego dnia po moim zakupie cena wzrosła do 10990 zł i taka, jak widzę, jest do dzisiaj.

Mieszkam pod Pszczyną, sklep mieści się w Turku - nawet nie wiem dokładnie, gdzie to jest. Nie pracuję w tym sklepie i nie jestem z nim w jakikolwiek sposób powiązany. Po prostu chciałem Wam polecić dobry internetowy sklep, z którego ja jestem skrajnie zadowolony.

Pozdrawiam
Darek
 
Do góry