Połączenie TV Samsung + dekoder CP + Kino domowe

qqbbaaa

New member
Witam, posiadam telewizor Samsung KS7000 oraz Dekoder Cyfrowego Polsatu HD5000 (1hdmi). Połączone są hdmi. W najbliższych dnia planuję zakup Kina domowego. Do niedzieli mam na to czas i wybór padł na dosyć budżetowe (ale lepsze to niż głośniki tv) SAMSUNG HT-J5550W (1 hdmi, 1 optyczne), zależy mi na bezprzewodowym podłączeniu kolumn tylnych. I teraz moja prośba. Czy przy tych sprzętach, będzie się to dało jakoś połączyć aby nie było problemów. Kino posiada tylko jedno wejście hdmi i jeden optyk. Więc szczerze nie wiem jak to mogłoby być połączone. Bardzo proszę o poradę.
 

dzierbiaty

New member
Kolego, w dzisiejszych czasach wg mie mija sie z celem kupowanie kina tylko z wyjściem HDMI, poszukaj kina z przynajmniej jednym wejściem i problem będzie rozwiązany. LG ma modele z wejściem HDMI, Sony. Oczywiście cena troszeczkę większa
 

qqbbaaa

New member
No i właśnie ta cena jest problemem. Wiem, że lepiej byłoby kupić coś lepszego i analogicznie z większą ilością wejść/wyjść ale jak zwykle rozchodzi się o pieniądze. Jak już wspominałem mam dość dźwięku z tv więc zdecydowałem się na cokolwiek lepszego. Dlatego pytam, czy to się w ogóle będzie dało połączyć.
 

qqbbaaa

New member
Najbardziej bym chciał zmieścić się w cenie 1800 bo za mniej więcej tyle znalazłem kino z tematu. Wiadomo, że bardzo delikatnie można to nadszarpnąć.
 
Do góry