Połączenie internetowe na 32l4333dg

SinoSeven

New member
Witam,


Mam problem TV – Toshiba 32l4333dg wczoraj cały dzień starałem się podłączyć go do netu.
Po wifi wyszukuje moje SSID, wprowadzam hasło, dostaje info, że konfiguracja zakończona pomyślnie, uruchamiam test połączenia INT który informuje mnie o braku dostępu. Jednocześnie w ustawieniach TV widać, że dostaje adres IP z mojego DHCP i wszystkie ustawienia są prawidłowe. Tak więc ustawiam ręcznie IP, próbuję z różnymi DNS, ale każdorazowo informacja o braku dostępu do INT. Ustawiłem router całkowicie bez szyfrowania/hasła – ponawiam zalogowanie TV do routera – identyczna sytuacja. TV dostał IP, maskę, bramę, dns’y a test połączeń nie przechodzi. Na routerze w statusie widać MAC oraz IP telewizora, wysyłam pinga na adres który dostał tv – jest odpowiedź natomiast do INT dostępu brak.
Próbujemy po kablu, ponieważ TV ma też RJ45 – sytuacja identyczna, TV pobiera z DHCP wszystkie dane jednak INT – brak.
Upgrade softu ze strony Toshiby do najnowszej wersji – nic się nie zmieniło.
Ustawienia IP na sztywno/DHCP nic nie pomaga. DNSy googla, mojego dostawcy – to samo ;/
Mam net od lokalnego dostawcy w moim mieście i oczywiście 4 inne urządzenia działają ok.
Brak mi już pomysłów. A Wam ? :) - będę wdzięczny za każdą sugestię.

Wujek google raczej też nie jest w stanie pomóc – pojedynczo komuś pojawił się taki problem ale support toshiby odpisał mniej podpowiedzi niż ja przeprowadziłem testów dzisiaj.




Help :)
 

Mixmich

New member
Jeśli robiłeś upgrade softu z pendrive'a koniecznie trzeba zrobić reset ustawień, wtedy powinno wszystko wejść.
 
Do góry