pokój 35m2. jakie kolumny do 1600zł za parę

fredens

New member
witam. pokoj 35m2 i ma strasznie nietypowy ksztalt czego sie obawiam. posiadam ampli str-dg710 i chce kupic 2 kolumny podlogowe na ktore moge przeznaczyc 1600zł. jestem napalony na magnat monitor supreme 2000 a niechcial bym zrobic jakies bledu wiec pytam i prosze o jakies porady za co z gory dziekuje
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Powiedzmy szczerze Magnat Supreme to słaby poziom - wielkość kolumny to nie wszystko ,jeżeli obstajesz przy tym niemieckim producencie to coś z serii Quantum to zupełnie inna jakość brzmienia
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Powiem inaczej - te kolumny dadzą radę nagłośnić takie pomieszczenie ,problemem jest słabsza jakość niż w przypadku innych konstrukcji . Jeżeli nie zależy Ci na jakości dźwięku to jest to dobry wybór
Jeżeli zostajemy przy tych klimatach alternatywnym rozwiązaniem mogą być kolumny JBL serii ES (albo Studio) mają dynamiczne brzmienie ,mocny bas i wyraziste wysokie tony ,bardzo dobrze się sprawdzą w przypadku muzyki rockowej ,dance ,techno .Są łatwe do wysterowania co oznacza że amplituner nie dostanie "zawału"

Napisz do Blackninja na PW na pewno coś Ci zaoferuje w tej cenie :)
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
witam. pokoj 35m2 i ma strasznie nietypowy ksztalt czego sie obawiam. posiadam ampli str-dg710 i chce kupic 2 kolumny podlogowe na ktore moge przeznaczyc 1600zł. jestem napalony na magnat monitor supreme 2000 a niechcial bym zrobic jakies bledu wiec pytam i prosze o jakies porady za co z gory dziekuje
Obejrzyj JBL Studio 180, potrafią jak na swoje wymiary dużo.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Ja kupiłem używane Yamaha NS-777 i jestem bardzo zadowolony, na pewno lepiej brzmią niż JBL byłem na odsłuchu E80 ES80 dla mnie to porażka, jakiś tam poziom jeśli chodzi o JBL w tej cenie to miały E60 E100 i ES100. E60 są na alledrogo za 1200 zł igiełki choć zdarzały się i tańsze.
 

outcold

Member
Powiedzmy szczerze Magnat Supreme to słaby poziom - wielkość kolumny to nie wszystko ,jeżeli obstajesz przy tym niemieckim producencie to coś z serii Quantum to zupełnie inna jakość brzmienia

Dokładnie tak jak mówi Przemko, Supreme omijaj pomiedzy nimi a Quantum jest przepaść, poza tym inna jakość wykonania.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Ja kupiłem używane Yamaha NS-777 i jestem bardzo zadowolony, na pewno lepiej brzmią niż JBL byłem na odsłuchu E80 ES80 dla mnie to porażka, jakiś tam poziom jeśli chodzi o JBL w tej cenie to miały E60 E100 i ES100. E60 są na alledrogo za 1200 zł igiełki choć zdarzały się i tańsze.
Jak CI chodzi o taki poziom to koniecznie musisz posłuchać Studio 190.
 
Do góry