Pokaż Fajną Fotkę

brodacz

Active member
Bez reklam
To teraz jak wypoczywają brodacze.

A tak wygląda basen w całości.

A jeśli popatrzymy z boku...
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Gdzie to? Dubaje?

W maj / czerwiec gdzie najlepiej wyjechac dupe wygrzac? Chodzi mi o temperatury 25 - 30°, bezpiecznie, interesuje mnie siedzenie na dupsku w hotelu przy plazy.

Odkad jestem z moja zonka to jeszcze ani razu nie zabralem jej na zadna wycieczke dluzej niz 1 dzien.... studia/kariera zawodowa/dzieci i tak wyszlo.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Singapur.
To zależy ile chcesz wydać kasy. Najlepszym rozwiązaniem jest Dominikana. All inclusive jakiego nie daje nikt inny i z widoczkami, które koją duszę. Jednak bez 5k za osobę zapomnij. Rozwiązanie 2 to Wyspy Kanaryjskie ze szczególnym uwzględnieniem Lanzarote, Fuerteventura lub Gran Canaria. Tu jednak widoczki skromniejsze. I trzecie jeśli się nie boicie to na własną rękę Tajlandia. Jest tanio, miło, ale trzeba trochę ogarniać. Jeśli jednak chcecie bardzo po kosztach to świetnie wypada All inclusive w Turcji. Dobre hotele i żarcie a i plaże przyjemne.
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
No proszę cię. Nie co kto lubi, tylko w jakiej kwocie chce się zamknąć. Chorwacja zawsze będzie substytutem egzotyki. 2 miejsca na krzyż, które wyglądają lepiej niż Bałtyk nie czynią jednak tego kraju porównywalnym z Karaibami.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
W chorwacji w dubrowniku bylem ponad 20 - 25 lat temu fakt pamietam kamienie, czysta woda, da sie dogadac po polsku. Teoretycznie nie glupia mysl.

5000 za osobe na lezenie na plazy nie wydam, tyle moge wydac na wycieczke do chin :) Z krajoznawczych wycieczek to dla mnie pozycja najciekawsza.

Bardziej myslalem o czym przyziemnym turcja, bulgaria, egipt, tunezja itp. Cos prostego i wzglednie taniego na poczatek aby sie wprawic.

Jakimi biurami latacie? Slyszalem ze najbezpieczniej to latac tylko Itaka.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem czy bezpieczne, ale podalem zakres cenowy, sa jeszcze bulgaria, tunezja, cypr, hiszpania, albania itp. Tylko nie wiem jak tam z pogoda w maju itp.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Turcja. Nie ma się nad czym zastanawiać. Oczywiście w opcji all inclusive. Morze nie będzie zbyt ciepłe ale reszta walorów do przyjęcia. Alternatywą na maj może być tylko z tego względu Marsa Alam albo Sharm (Hurghada ma słabe plaże). Woda zawsze powyżej 20°. Jedynie kuchnia może lekko odstawać. Acha, jeśli lubisz popatrzeć na rosyjskie cycuszki to jednak Egipt. W Turcji toplessów zdecydowanie mniej.
 

werf

Active member
Bez reklam
Nie wiem czy bezpieczne, ale podalem zakres cenowy, sa jeszcze bulgaria, tunezja, cypr, hiszpania, albania itp. Tylko nie wiem jak tam z pogoda w maju itp.

Albania za obwodem Fier i niekoniecznie Ksamil ,dużo ciekawych miejsc jak ktoś chcę pojeździć ,tanio 80%nowej infrastruktury w niezłym standardzie .Południe Chorwacji oK tyle tylko że z maju,czerwcu możesz trafić na porę mokrą poza tym more zimne .Zostaje jeszcze 400 km w dół Peloponez,małe żółwiki na plaży i takie tam : )
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Moja Ulubiona Łeba :)

eba_Wydmy_999.jpg
 
Do góry