Pokaż Fajną Fotkę

mat74

Well-known member
Bez reklam
Ja jednak wolę zachodnie destynacje :wink:

_DSC1373.jpg
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Do Polskich Malediwów mam ok. 20 km, nawet kilka dni temu byłem na spacerze :D
Śniadanie w Londynie, zakupy w Paryżu, Spacer na Malediwach, azjatycka kuchnia w zatoce Ha Long.
Widzicie, świat mam u stóp :D :D :D
Nie muszę nigdzie jeździć :D
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Decyzja podjęta można powiedzieć na główne wczasy w tym roku padło na .... Jakieś mądre rady od kogoś kto był w tym zakątku Świata...



Ale jedziesz tam jakąś zorganizowana wycieczka? Itaka czy coś.
I w jakim miesiącu się wybierasz?

Czy na własną rękę wszystko.

Też bym poleciał. Egipt już mi zbrzydł. Sami ruskie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zawsze z Biura podróży jeździmy na tego typu wczasy, drożej, ale jest to bezpieczniejsze dla nas, a dla mnie tym bardziej. LIPIEC/SIERPIEŃ.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Lolek to po co te wpisy przecież to tylko widoczki i po co tyle zadymy to Ty zacząłeś o prywatności ! A tu w wątku nic nie ma o Prywatności
tylko oglądamy złe i (dobre) fotki 😀
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Może Lolek się boi,że ktoś to może później wykorzystać...
Tylko po co w takim razie zaczynać temat ? ;)
Piramida boję się Boga i starości, natomiast aspekt wklejania zdjęć na MS, fora itp. to jest rozsądek mój i mojej Rodziny. Zapytałem się o Wietnam, bo może ktoś był z bliskich osób użytkowników tego forum, aby coś ciekawego dowiedzieć się na co zwrócić uwagę jak się jedzie do tego Państwa. Na pewno nie po to aby zdjęcia wklejać..
Dzisiaj żona testowała Lexa Nx a, czy jak coś pod koniec roku wybierze tego co potestuje i się odbierze auto to trzeba wkleić zdjęcie tego auta, aby ludzie pooglądali... ja się już nawklejałem i było to błędem o czym pisałem już kilka razy. Ale wkleiłem zdjęcie lexa, bo może uda się z kimś normalnie pogadać o tym aucie, choć zdaję sobie sprawę , że nie ma tabunu osób co interesuje się autami za 200-300 tyś, ale to nie oznacza, że ktoś może mieć w Rodzinie takie auto I coś fajnego skrobnie..
Zauważ, że nawet stopkę zlikwidowałem posiadanego sprzętu, z pewnych powodów uważam, że to jest rozsądne, ba wskazane.
Co innego napisać kupiłem sprzęt, auto, czy gdzieś się pojedzie, a co innego zdjęcia wklejać , dzisiaj to już wiem, aczkolwiek zdjęcia z podróży nawet z RP nigdy nie wklejaliśmy na MS czy też fora...Nie licząc, że pewne osoby mogą sobie pomyśleć, że tylko gość sobie pisze, że coś kupił, czy gdzieś pojechał i oby takich osób było sporo, bo to jest bezpieczniejsze, aby ludzie niekoniecznie uwierzyli. Wklejenie zdjęcia i napisanie, że się kupiło, pojechało jest faktem, że tak jest, a nam to nie jest potrzebne w dzisiejszych czasach.
 
Ostatnia edycja:

vvv

Well-known member
Bez reklam
Piramida boję się Boga i starości, natomiast aspekt wklejania zdjęć na MS, fora itp. to jest rozsądek mój i mojej Rodziny. Zapytałem się o Wietnam, bo może ktoś był z bliskich osób użytkowników tego forum, aby coś ciekawego dowiedzieć się na co zwrócić uwagę jak się jedzie do tego Państwa. Na pewno nie po to aby zdjęcia wklejać..
Dzisiaj żona testowała Lexa Nx a, czy jak coś pod koniec roku wybierze tego co potestuje i się odbierze auto to trzeba wkleić zdjęcie tego auta, aby ludzie pooglądali... ja się już nawklejałem i było to błędem o czym pisałem już kilka razy. Ale wkleiłem zdjęcie lexa, bo może uda się z kimś normalnie pogadać o tym aucie, choć zdaję sobie sprawę , że nie ma tabunu osób co interesuje się autami za 200-300 tyś, ale to nie oznacza, że ktoś może mieć w Rodzinie takie auto I coś fajnego skrobnie..
Zauważ, że nawet stopkę zlikwidowałem posiadanego sprzętu, z pewnych powodów uważam, że to jest rozsądne, ba wskazane.
Co innego napisać kupiłem sprzęt, auto, czy gdzieś się pojedzie, a co innego zdjęcia wklejać , dzisiaj to już wiem, aczkolwiek zdjęcia z podróży nawet z RP nigdy nie wklejaliśmy na MS czy też fora...Nie licząc, że pewne osoby mogą sobie pomyśleć, że tylko gość sobie pisze, że coś kupił, czy gdzieś pojechał i oby takich osób było sporo, bo to jest bezpieczniejsze, aby ludzie niekoniecznie uwierzyli. Wklejenie zdjęcia i napisanie, że się kupiło, pojechało jest faktem, że tak jest, a nam to nie jest potrzebne w dzisiejszych czasach.
Lolek myśle ze strasznie zamieszałeś się w tej odpowiedzi
Tak na prawdę chodzi tu o zobaczenie fajnej fotki jak napisałem już wcześniej i na pewno nikomu nie jest potrzebne dorabianie czegoś ………
Wystarczyło napisać nie zamieszczam fotek i tyle w temacie !
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak pi razy drzwi od ponad dwóch lat o tym piszę...więc Piramida o tym dobrze wie, więc po co do tego wracać...a nie ma wątku fajne miejsca na wczasy, a zakładać mi się nie chce, zakładając na 90% że sam ze sobą będę rozmawiał. A tutaj temat pokrewny można pogadać o fajnych miejscach, a jak ktoś ma chęć to może wklejać zdjęcia, ja tego nie zabraniam, każdy robi po swojemu.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
No tak tylko jak to Ty pisałes w swoim wątku aby nie zaśmiecać zrobiłeś śmietnik tutaj co nie ma nic wspólnego z tematem Pokaż Fajną Fotkę
I teraz mi piszesz ze nie zabraniasz Hm słabe to !
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ok, jak tu mają być same zdjęcia , a rozmowy o fajnych miejscach na wczasy nie mogą być to nie będę pisał , może faktycznie trzeba założyć osobny temat, choć sensu chyba nie ma...chyba... natomiast co samego zaśmiecania tematu to jest diametralna różnica pomiędzy tym co było u mnie i w jaki sposób pisano o czymś co ludzie nawet na oczy nie widzieli, a o przetestowaniu nawet nie wspominam, a to co ja piszę i w jak cywilizowany sposób to robię, bo nikogo tutaj nie obrażam i nie wyśmiewam. A to o to chodzi w dużej mierze..
 
Do góry