Podzielenie CYFRA+ HD

niemiec16

New member
Witam,
mam zamiar zakupić CYFRE+ z opcją MULTIPAKIET CANAL+ w HD.

Chciałbym to rozdzielić na 3 odbiorniki (1 dekoder w HD, 2 pozostałe w zwykłej jakości), proszę o pomoc jaki sprzęt muszę zakupić?

Całość ma być rozdzielona w 2 piętrowym domu (około 200m2), bezprzewodowo.
Z tego co sie dowiedziałem potrzebne sa (spliter, karty kliencie, konwerter itp)

Mógłby mi ktoś napisać/zaproponowac cały sprzęt jaki będzie mi do tego potrzebny, łącznie z propozycją dekoderów (1 w HD, 2 zwykłe).

Czy to prawda, że potrzebny jest RFLink 600 na taką powierzchnię?
Czy antena z C+ (80cm) wystarczy, czy lepiej kupić coś we własnym zakresie?
Potrzebne są jakies wzm. szeregowe, rozgałęźniki, zwrotnice? (jeśli tak to po co?), chce odbierać POlsat z naziemnej, bo w ofercie C+ go nie ma;/

Pilna sprawa, zależy mi na czasie, proszę w granicach możliwości o szczegółowe informacje.
 
Ostatnia edycja:

acton777

New member
Bez reklam
Jak chcesz łączyć naziemną z satelitą to lepiej załóz Multiswich.
Antena C+ moze być, do tego Quatro INVERTO. Jeśli chodzi o dekodery to kazdy powie Ci coś innego, ja jestem z Fergusonami (2*6600 i 8900-HD), jak wybierzesz inne, to staraj się kupić tej samej firmy, by mieć to samo menu we wszystkich pokojach. Splitter SmartWi powinien się sprawdzić, ale cięzko to określić na odległość...
tu poczytaj: http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?p=221121#post221121
 

niemiec16

New member
a ten SmartWi styknie? niby zasięg DO 20 m w budynkach, ale wiadomo jak to jest;p

moze lepiej RF LINk 600 i karty RF Link 100?

a jaki multiswitch?
 

acton777

New member
Bez reklam
Jak pisałem, cięzko to określić na odległość. Mam za mało informacji, by być pewnym SmartWi( nigdy mnie nie zawiódł, jak coś nie gra, zmieniam soft i jest OK).
RF tez jest dobry, ale brzydszy ;) . Jak Cię stać to bierz i nie zastanawiaj się, choć myślę, ze po zmiania kart C+, dłuzej będzie trwało nim sobie poradzą ze zmianą softu.

Multi: nigdy nie miałem problemów z TRIAX i SATMATRIX. Dla mnie wazna jest tez wielkość urządzenia ( ludzie mają pomontowne skrzynki, w których muszę się zmieścić).
 
Do góry